Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Barátnőmnek szeretnék adni...

Barátnőmnek szeretnék adni nyakláncot ajándékba, de nem tudom, hogy mit írassak medálra vagy neve kezdő betűje legyen? (medál helyet) vagy mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Lány koromban, nagyszüleim monogramomat íratták rá egy karkötömre, de azóta férjhez mentem és már nem is az a monogramom. Így furcsa lehet később, ha nála is fennáll ez a helyzet. Lehet, hogy jobb üresen hagyni és amikor átadod kérdezd meg őt hogyan szeretné. Én ennek a verziónak örülnek. Persze te ismered őt és érzed meddig jó a meglepetésben elmenni.
2014. nov. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn nem vagyok a betüs, neves dlgok híve.

Nekem a férjem okos ember, mindig nyitott szemekkel jár.

Sokszor megállunk ékszerbolt elött és nézegetjük kinek mi tetszik, vagy ha újságban van megmutatom nemkem melyik tetszik...

ìgy kiismerte az izlésemet, tudja mit szeretnék.

Neked is így kell tenned, ismerd meg ö mit szeretne.

2014. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) aszem megvan,hogy mi lesz :)
2014. nov. 5. 17:49
 4/5 anonim válasza:
Egy medál amin van egy keksz és a neve bele van vésve.
2014. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már mindegy,kiderült,hogy megcsalt
2014. dec. 22. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!