Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen ajándékot vegyek a...

Mezezsolt kérdése:

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk 4 éve eggyüt és nem tudom mivel lepjem meg.Szerintetek mit vegyek?

2014. nov. 21. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is erjük a barátnődet..

Mondhatom, hogy 3 gombolyag szürke fonalat, mert én anna örülnék, ő 90% ban gondolom hogy nem szeret kötni, horolni ;)


Te ismered

2014. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Egy csokor virágnak, egy doboz bonbonnak biztosan örülni fog!
2014. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Köss masnit a farkadra es huzd elő hogy ez az en ajandekom :-P

Vagy jeggyűrűs dobozba egy gumiovszert es mint ha megakarnad kerni a kezet leterdelsz ele es megmondod hogy: lovagolj meg engem hát en leszek a paripad

Amugy komolyan vörös rózsa és egy finom dezert, jo minőségű bor vagy pezsgő es egy szép fehérarany nyaklanc és meghivnam vacsorazni egy elokelo helyre es amikor készülődik akkor beaksztanam neki a nyaklancot is

2014. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy miért nem kezdtél el ezen hamarabb gondolkodni. Miért pont ma?



Az ilyen dolgokra az ember már előtte készül, hogy mit adhatna, nem pedig az utolsó pillanatban.


:S én nagyon nem örülnék neked így

2014. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vörös rózsát, fehérneműt, pezsgőt. Szép estét! :)) ;))
2014. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Menj be egy Happybox boltba es vegyek neki valamilyen plussallatot. Annak minden csajszi orul :) Vagy sminket drogeriaban!
2014. nov. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit adtál neki?
2014. nov. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsokat végül egy ezüst karkötőt vettem neki.Nagyon örült.
2014. nov. 23. 09:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Négy év alatt rájöhettél volna, mik a kedvencei, mit szokott leginkább csinálni? Olvas-e vagy cd-ket, dvd-ket néz, hallat, komolyzenét szereti-e, ki a kedvenc énekese, attól vehetnél neki egy dvd-t, vagy ha rajong a gyűrűkért, ékszerekért, ha megáll ilyen boltok előtt, csak mond valamit, hogy "nézd, milyen szép az a lánc". Az ember az ilyen megjegyzéseket elraktározza, és ha ajándékozni kell, tudja, mit vegyen.
2014. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valami szép tárgyat, amin a közös képetek van! pl.: Fényképes táblakép, fényképes fa doboz.. hasonlók! :)

Vagy valami szép antikolt ajándék esetleg

2014. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!