Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen különleges ajándékkal...

Milyen különleges ajándékkal lepjem meg a párom az 1éves évfordulónkra? 21/L

Figyelt kérdés
Valami nem megszokott ajándèkra gondoltam,valami egyedire,ami akár szólhatna kettőnkről is...köszönöm előre is az ötleteket ès èrtelmes válaszokat!

2015. júl. 23. 22:31
 1/4 anonim válasza:
Készíthetsz saját kezűleg valami egyedit ami kettőtökről szól vagy csináltass bögrét, kulcstartót, kispárnát a képetekkel vagy vegyél egy egyszerű ajándéktárgyat, amire grazíroztass valami kedves szöveget. :)
2015. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Piknik biciklitúrával összekötve. Sütés-főzés a kedvenceiből. Kuponok-masszázs, tv távkapcsoló egy napra, ...


Pár évvel a hátam mögött szerintem a férfiak zöme nem tud mit kezdeni egy bögrével, kulcstartóval, párnával. Kedves, készültél, dolgoztál vele, de ők nem nők. Felkerül a polcra porfogónak. Ezt el kell fogadni.

Persze nem mindenki ilyen.

2015. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)


Szabad megtudni, hogy az 1 év az pusztán együttjárás vagy együttélés? Esetleg házasság?


Hátha az utánam válaszolók tudnak feltett kérdéseim alapján használható tanáccsal szolgálni...


Ui: szívből kívánom Neked/Nektek, hogy jószándékod számodra kedvező fogadtatásra találjon!


Üdv: 41/N

2015. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Igazmondó666 válasza:
egy óriási szeretkezést javasolok, az tuti jó ajándék
2015. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!