Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Hova vigyem étterembe a barátnőm?

Barna96 kérdése:

Hova vigyem étterembe a barátnőm?

Figyelt kérdés

10ezer Forintból 2 főre jöjjön ki a vacsora, a hely legyen romantikus, és legyen mindez Budapesten.


Vakvarjú, Két Szerecsen, Zeller bistro, Menza, esetleg a Fióka? Mit gondoltok ezekről a helyekről, ki fogok jönni a pénzemből, elégedett lesz a barátnőm?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 4. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha nagyon pénzéhes, akkor lehet hogy nem lesz elégedett.
2016. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
10 ezer forinttal étterembe? Hát nem fogtok jóllakni az fix, főleg ha borravalót is akarsz adni.
2016. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha étterembe mész akkor annak meg kell adni a módját aranyfiam. Étterembe nem egy fix kevés összegből megy az ember, mivel ott van étlap, és a párodnak meg kell adni a lehetőséget hogy válasszon ételt. Mi lesz veled aranyfiam ha a párod pont olyan ételt választ ami pont kimeríti a költségvetést, mert azért valljuk be kicsit égő lenne neki azt mondani hogy ilyet ne válasszon mert drága. Gyűjts még pénzt és akkor próbáld újra. Ne feledd: Előétel, főétel, Desszert és még ital is. Sok szerencsét.
2016. febr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Na jó, azért ez így hülyeség. Milliószor voltam étteremben, de sosem kértem előételt meg levest, mert tudtam, hogy a főétel mellett ezt már nem tudnám megenni, esetleg egy desszertet. inkább a piák kerülnek sokba ilyenkor.
2016. febr. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Én szerintem már most szoktasd hozzá hogy fele-fele alapon lehet ezt csinálni. Hidd el nagyobb leszel a szemébe ha látja rajtad hogy nem egy felszínes ember vagy , aki szórja pénzt. Ha meg elvárja tőled hogy te fizess, akkor neked régen rossz. Égyébbként is mindíg az egyenjogúságért harcoltak a nők. Itt a nagy lehetőség hogy azok legyenek.
2016. febr. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Azért a 10 ezer annyira nem kevés.

Főétel és desszert két főre: múltkor kb. 5 ezret fizettünk, borravalóval.


Persze, ha valaki a legelegánsabb étteremben végigeszi az étlapot, akkor határ a csillagos ég...


Ez egy átlagos, magyaros (tehát "sima") étterem volt, nem Budapesten, de attól kb. 20 km-re (tehát nem a messzi-messzi vidéken) nagyon finom étellel és normális adagokkal.

2016. febr. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én is azt mondom,hogy legyen nálad még pénz, ha másnem kérj kölcsön a szüleidtől, csak hogy ne maradj szégyenben.

de szerintem is ki fog telni 10 ezerből 2 főre . bár nem ismerem a fenti éttermeket. leírom mi kb hogy költünk a párommal:

főétel 2-3 ezer /fő. italok 1ezer/2fő. és esetleg desszert ha fér belénk 1-1 ezer/fő.

szóval mi valószínűleg kijönnénk 10 ezerből. de ha a barátnőd valami drága főételt választ + kér levest meg előételt+ esetleg több piát, akkor nem fogtok kijönni 10 ezerből.bár gondolom,hogyha normális csaj akkor ismeri az anyagi határokat és nem lazacot fog kérni, hanem egy egyszerűbb , olcsóbb ételt.

de erre ne alapozz, legyen nálad pénz.

de igen, ha úgy számolod,hogy előétel+leves+főétel+desszert+ital+pia akkor már akár fejenként is lehet 10 E.

2016. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hunaluka itafa szigetre!


Legjobb hely!

2016. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Budapesten a Trófeában is jót lehet enni, kb belefér a 10ezerbe, ha az a fajta étterem megfelel.
2016. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!