Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Barátommal egy hét múlva...

Barátommal egy hét múlva leszünk egy évesek és erre szeretnék kitalálni neki valami nagyon jó ajándékot. Az alapokat kitaláltam, már csak valami folytatás kellene. Valamint Angliában tanul így nagyon keveset találkozunk.18/, tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

felveszek egy piros egybe ruhát amit azután vettem hogy elment, megmutattam neki és imádja. Aztán vettem egy 10cm es vörös magassarkút ami nagyon illik hozzá. És annyi gondolatom van, hogy felmegyek az emeletre míg ő lent van és szórok ki rózsaszírmokat, meg talán gyertyát is és felveszem ezeket aztán felhívom hogy jöjjön gyorsan mintha valami baj lenne. és akkor tiszta sötétben meglát engem gyertyafényben rózsaszírmokkal, odamegyek hozzá és azt mondom, hogy "ez az este most csak rólad szól" és tovább sajnos nincs már ötletem. Mivel nem vagyok valami romantikus alkat.


Kérlek kíméljetek meg minden rossz indulatú választól, és aznap éjszaka nem szeretnék semmilyen perverz dolgot csinálni vele.



2016. márc. 20. 19:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ha semmi perverz dolgot nem akarsz csinalni mi a feljahtás
2016. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy ne minden csak arról szóljon. És CSAK Róla, és ha szeretkeznénk akkor az rólam is szólna ;)
2016. márc. 20. 20:08
 3/16 anonim válasza:
100%
En se ertem rola szol az este de nincs kufirc...
2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
És akkor mi a faszt fogtok csinalni? Kártyázni? Vagy mit ?. ha róla szól, szerintem alapvető a szex
2016. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Pl.: bebújunk az ágyba és beszélgetünk a jövőnkről, vagy megmasszírozom, ilyesmi?

Meg arra is gondolhatnátok hogy előtte nyilván lesz és ha kielégít akkor másnap már nem lesz olyan..

2016. márc. 20. 21:05
 6/16 A kérdező kommentje:
Undorító, hogy minden arról szól már, és mindenki csak erre tud gondolni.
2016. márc. 20. 21:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért nem találtok ki inkább valami közös programot? Nekem fura, hogy számodra csak a barátodról szól az este, elvégre egyenrangú felek vagytok a kapcsolatban, nem?
2016. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rengeteg mindent tett már meg értem, igy megérdemel egy külön estét. Egyébként kitaláltam. Csináltam egy videót közös képekkel és majd ott lesz egy kis "fekhely" laptoppal előtte. Miért kell bántani más ötletét? és miért nem lehet tiszteletben tartani a másikat, ha nem akarom akkor nem akarom nem kell szidni vagy ilyenek.
2016. márc. 20. 22:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem akartalak bántani, elnézést, ha annak tűnt a hozzászólásom. Csak nekem kissé tényleg fura, hogy egy évforduló inkább az egyik félről szól, mint mindkettőről, de csináld, ahogy jónak látod.
2016. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A félévest teljesen elfelejtettem, és az pedig rólam szólt mert meglepett meg ilyesmi, szóval oka van rá :)
2016. márc. 20. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!