Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 8. évfordulós ajándék /...

8. évfordulós ajándék / meglepi? 24/L

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz a 8.évfordulónk a párommal.

Mit adhatnék neki? Bármilyen ünnep van és kérdezem hogy mit szeretne természetesen az a válasz hogy "van mindenem".


2016. júl. 25. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szervezzetek közös programot, pl. az első randi helyszínére. Piknikezzetek, kiránduljatok.

Mi pl. a házassági évfordulón vacsorázni megyünk egy étterembe, a megismerkedésünk évfordulóján pedig wellness hétvégére.

2016. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
este engedd p0psiba is
2016. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem sok jót jósolok a jövődnek ha 16 éves korodtól máig egy valakid volt. Kiégés szakítás lesz a vége. Azt hiszem te vagy az "ember" társfüggők vagytok.
2016. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első kivételével igazán "értelmes" válaszokat kaptál...

Am második csak szimplán troll, de a harmadik...

Hát már megbocsáss, de mégis hogy jössz ahhoz hogy ilyet mondj valakinek? Nyilván eze szerint te úgy gondolod az a jó, ha legalább 5 pasit elfogyasztasz mire egy mellett megállapodsz, ha egyáltalán lesz ilyen.

Én 23 vagyok és 7. éve vagyunk együtt, tehát a helyzet ugyanaz. Mi inkább büszkék vagyunk erre, nem pedig az jár az eszünkben hogy milyen gáz...

Nem divat a hűség... szörnyű a mostani 14-től kezdődő tini korosztály.

Ha egyszer vége is lesz, akkor is gazdagabb vagyok szerelemben eltöltött évekkel, nem pedig egy hónapos futó kalandokkal, ahol úgy mentek át rajtam mint egy szőnyegen. Nem kellene hülyeségeket beszélni.

2016. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

De hogy a kérdésre válaszoljak:


- Tematikus vacsi est akár egy étteremben, akár otthon is meglepheted vele ( utóbbi a nyerőbb szerintem)

Nem kell mesterszakácsnak lenni hozzá, egyszerű dolgokat is ki lehet találni.


- Bakelit lemezből készült óra, ami ábrázolhat amit csak szeretnél, akár kettőtöket is, vagy kedvenc film, zene, sport, bármivel kapcsolatos lehet, nagyon jól néznek ki ;)


- Éjszakai fürdőzés


- Szabadtéri mozizás (ezt azért összekötve egy vacsival inkább)


- Kuponfüzet


- Kalandpark


- Go-kart


- Fürdőzés egy olyan helyen, ahol még nem voltatok


- Valamilyen saját készítésű tárgy ( ez is lehet bármi kedvenccel kapcsolatos)


- Egyforma pizsi vagy köntös


- Különleges torta


- Parfüm


Hirtelen ezek ugrottak be :)

2016. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek nagy köszönöm a hozzászólásait.

Én nagyon is büszke vagyok arra hogy elsőre sikerült megtalálnom az igazit.

A mai napig tökéletesen működik a kapcsolatunk, sajnálom az olyan embereket akik ezt nem így gondolják és valamit nagyon rosszul csinálnak ha azt mondják hogy ennyi idő után majd egymásra ununk... ;)

Egyébként az ilyen ember honnan tudja hogy milyen is lehet ennyi ideig együtt lenni akárkivel... na mindegy.

Köszönöm a HASZNOS hozzászólásokat :)

2016. júl. 25. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok. Honnan veszem hogy kiégés lesz a vége? Te magad írtad le én csak következtettem. Nézzük miből jutottam erre az álláspontra! Ahogy írod, mindig megkérdezed hogy mit szeretne ünnepekre ajándékba tőled. A válasza: meg van mindenem. Ez elfogadható válasz szerinted egy lánynak ha udvariasan felteszi a kérdést? Nem, semmiképp, hiszen olyan mintha azt mondaná nem érdekel az ajándékod. És miért mondja? Mert megindult nála a közömbösödés folyamata. Egy szerelmes sosem ad ilyen választ hiszen tiszteletlenséget közönyt sejtet. Ez a véleményem, és ezt tudom mondani a 4-es válaszírónak is. Amiért pedig leírtam, ne érjen váratlanul egy esetleges spontán szakítás vagy annak az előjele mert a szerelmes lányokat nagyon megviseli. Én a ti pártotokon állok, kizárólag a segítőszándék motiválta a véleményem megírását
2016. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én továbbra sem értek egyet! Amikor a szüleim vagy a testvéreim megkérdezik tőlem születésnapom előtt, hogy mit szeretnék tőlük kapni, akkor többnyire ugyanezt szoktam nekik is mondani, hogy "nincs kívánságom" "nincs ötletem" "bárminek örülök".

Ha ezt a következtetést használjuk, akkor én valószínűleg már nem szeretem a családomat és közömbösek a számomra :/

Ez butaság... egyszerűen csak nincs ötlete valószínűleg, vagy tényleg az van hogy örül bárminek, mert tudja hogy a párja mindig kitalál valami jót.

Vannak kapcsolatok amik kiégnek...ez előfordul sajnos vagy nem sajnos. De egy kapcsolat megítélését erre a két dologra alapozni, hogy 16 évesen jöttek össze valamint hogy nem határozza meg hogy mit szeretne kapni, ez elég elhamarkodott szerintem ;)

2016. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem szokásom kiforgatni a szavait a lányoknak de azt kell mondanom ahogy a kérdés kiíró, úgy most te is megválaszoltad a saját kételyedet. Azt mondtad ugye hogy te is hasonló válaszokat adsz, majd megkérdezed hogy ezek szerint nem szereted a családodat? De nagyon szereted. És ez a kulcsa a válaszodnak hogy szereted őket. Tehát szereted és nem szerelmes vagy a családba. Hatalmas különbség. A tesóval lehetsz közönyös, a szülőkkel is, bár nem dícséretes viselkedés megengedhető és elfogadott viselkedés. De ha a szerelmünk felé megjelennek az első jelek amelyek közönyre, nemtörődömségre utalnak akkor már érdemes fi
2016. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szóval akkor már érdemes odafigyelni a kapcsolatra hogy az fejlődik, szinten van vagy a visszaesés jeleit mutatja. Azt mondod hogy a két momentum kevés a kapcsolat jövendöléséhez, én azon a véleményen vagyok hogy ezek már intő jelzéseknek tekintendők.
2016. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!