Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 10. házassági évfordulóra...

10. házassági évfordulóra kissebb ajándék? Többi lent

Figyelt kérdés

Az ajándék egy utazás egy szép szigetre,de ez nem a napján,ugye a szabi miatt.A napjára terveztem egy kis piknikezés parkban vagy tóparton.De szeretnék valami kissebb ajándékpt is adni a nejemnek.

Van valami ötleted?



2016. aug. 20. 13:10
 1/2 anonim válasza:
100%
Minden ötlet lehet jó, de nem mindenkinek. A gond az, hogy igazából te ismered a párodat. Lehet, hogy valaki ajánl egy frappánsat, amitől az ő párja elolvadna, de a tiédet meg se hatja. Mindenkinek más a kedves és más-más ajándéknak örül. Gondold végig, mitől lenne boldog, meglepett, minek örülne és azzal lepd meg! :)
2016. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NA jó, de mit szeret a nejed? Én, szerintem mint a legtöbb nő mindig örülök egy parfümnek, szép ékszernek, hasonlóknak :)
2016. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!