Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Pár hét múlva lesz az évfordul...

Pár hét múlva lesz az évfordulónk van ötletetek?

Figyelt kérdés
17 éves fiúnak keresek ajándékot, ami nem kapcsolódik közös képekhez (már sokszor csináltam neki olyat és valami új kéne) és lehetőleg ne nyálas jellegű, ha nem házi készítésű, akkor 10.000 Ft alatt legyen inkább! Jöhet privátban is!

2016. szept. 10. 15:56
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ne vegyetek egymásnak dolgokat, hanem dobjatok össze pénzt, és töltsétek együtt a napot. Mi párommal mindig így csináltuk, összeraktunk egy kis összeget, eztán elmentünk olyan helyekre, ahol még nem voltunk, vagy különlegesebbnek gondoltunk, vagy kipróbálni új dolgokat. Közösen új élményeket szerezni is jó ajándék! :)

De ha mindenképpen vennél valamit, akkor olyat ami kapcsolódik az érdeklődési köréhez. Pl. ha szeret kockulni akkor valami új játékot vagy kiegészítőt.

2016. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy az élmény is kell és az is lesz mert terveztem, hogy elmegyünk egy helyre, de én szeretnék valamit adni neki pluszba! Jó ötlet a játék, csak nem tudom az ízlését, ráadásul évfordulóra valami személyesebbre gondoltam.
2016. szept. 10. 16:26
 3/4 maci 1 válasza:
egy vibrinek orulne biztos
2016. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Aktív, együtt töltött időt ajánlok a hobbijában:

pl. ha gamer, menj el vele vmi ilyesmire- bocs, az ilyen korú srácok ált. azok- :)

2016. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!