Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Fél éves évfordulonkon mit...

Fél éves évfordulonkon mit csinaljunk vagy mivel lepjem meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
18evesek vagyunk
2017. jún. 6. 20:44
 1/3 anonim válasza:

Merre fele laktok?

Csak mert ha pl Pesten, akkor elmehettek a Margit szigetre sétálni vagy kereshettek olyan helyet, ahol lehet látni a naplementet és utána már igazából azt csináltok, amit szeretnetek 🙈

Vagy ha van kocsi és jogsija valamelyikotoknek, elmehettek valami szép helyre is, akar Magyarországon, akar külföldön

2017. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ha együtt laktok itt egy jó ötlet


Amikor elmegy dolgozni vagy csak simán elmegy otthonról egy hosszabb idő intervallumra akkor te rögtön tevékenykedni kezdesz. Azzal Kezdd hogy szerezz be mindent lehetőleg egy közeli boltból vagy supermarket-ból. Olyan helyre menj csak ahol minden megtalálható egyszerre, hogy ne kelljen több fordulót menned hisz az csak több időt vesz igénybe, drágábban szerzel be mindent és sokat kell utaznod. Ehhez a tervhez szükséged lesz egy rakat romantikus dologra. Kezdjük a gyertyákkal; ne a gagyi 100 forintosokat vedd hanem költs rájuk legalább ezer forintot darabonként, legyen szép színe és jó illata. Az a lényeg hogy ne legyen túl világos, hogy egy hangulatvilágításnak is elmenjen. Ezekből szerezz be legalább 10 vagy 15-t. A második legfontosabb dolog, az a virág. Menj el egy virágos boltba és vegyél neki rendes szép rózsa csokrot. Ne a tesco-ba menj. Ott csak trehány minőségű van. Ezek a legfontosabb dolgok. Viszont még nem mondtam az ajándékot: az ajándék egy karkötő vagy nyaklánc lesz. Egy szép ezüst ékszert vegyél neki. Ha van rá pénz akkor akár arany is lehet. Ne aprózd el. Kérdd hozzá a legszebb dobozt. Ha ez mind megvan akkor mondom a tervet. Tehát elsőnek hogy érezze a törődésed iránta és a családja iránt, hívd meg az édesanyját magadhoz mielőtt hazaér. Mielőtt még az édesanyja oda érne neked az egész házat ki kell díszítened és ki kell öltöznöd. Öltönyt vegyél ne farmert. Nyakkendő szép ing szép cipő, legyen minden. Az ágya köré tegyél gyertyákat és gyújtsd meg őket. Figyelj arra hogy ne túl hamar mert akkor mire odaér, leég. Az asztalra tedd ki a csokor virágot egy szép vázában. Azután pedig a választott ékszert tedd a zsebedbe vagy valami olyan helyre ahonnan egyszerűen ki tudod venni. Ekkor kellene megérkezni az anyjának. Neked a következő lesz a teendő. Megvárod amíg a párod hazaér, és addig is "csevegsz" az anyjával. Amikor pedig hazaér a párod, csodálkozva megkérdezi majd hogy miért van itt az anyja. Erre te megkéred az anyját hogy hagyjon titeket kettesben. Amikor magyarázni akarod hogy miért akkor pedig csak annyit mondj, hogy :


Amíg te nem voltál itt, én megb*sztam.

2017. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vivi63 válasza:

Szia.

én lányként azt mondom vidd el egy hajóra egy romantikus vacsira , szerintem ezzel nem nagyon nyúlhatsz félre.

Jó Hangulat ,szép kilátás , tudtok beszélgetni is nem úgy mint pl egy moziba , esztek egy jót.

ennek bárki örülne :)

2017. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!