Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek fel 50. házassági...

Mit vegyek fel 50. házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A barátom sogórnőjének a nagyszüleinek lesz 50.házassági évfordulója, amire meghívtak engem is. Az lenne a kérdésem, hogy milyen öltözékben menjek? Valami vacsora lesz meg buli utána. Segítenétek, hogy ti mit vennrtek fel? Jöhetnek netes képek is.

2017. nov. 1. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A családtagokat körbe kérdezted?


Én a mamám hazassagi evfordulojára egy fekete farmert magassarkut és egy színes kek bluzt/inget vettem fel

2017. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fekete ünneplő nadrágot, egy csinos blúzt meg egy csinos kardigánt. Ne öltözz túl, pláne ne kihívóan, semmi tűsarkú meg piros rúzs meg dekoltázs. Egy idős pár évfordulója lesz, akikhez egyébként nincs sok közöd, szóval csak visszafogottan.
2017. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
spejzajtót
2017. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó egy fekete nadrág, de ami szépen hozzád simul, egy szép felső, ami színben hozzád is illik, ne legyen túl élénk szerintem, ha jól áll neked a rózsaszín akkor egy szép világos színben nagyon jól mutat, egy kicsit magosabb sarkú cipo. Az is lehet a bluzzal egy színben. Egy szép kis táska hozzá, nem csillogós, hanem fekete, amin van kis csík, vagy dísz ami világos :) ha találok olyan képet akkor küldök be ha tudok, vagy üzenetben elküldöm.(nem tudom hogyan kell abba a keofeltoltobe berakni, sose csináltam meg)
2017. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!