Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ajándékötletek?

Ajándékötletek?

Figyelt kérdés

20 éves srác az illető. Most leszünk egy évesek. Olyan ajándékötlet kellene amit nem kell rendelni. És olcsóbban be lehet szerezni. Esetleg tudtok ilyen ötleteket? Plusz hogy hol lehet beszerezni azt is irjátok majd oda.


A másik kérdésem hogy van 7db kép amit kinyomtattam és nem tudom hogy milyen formában adhatnám oda?



2018. jún. 1. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazaból, ha lassan mar egy eve vagytok együtt, neked kellene igazan tudnod, hogy minek örülne. Hiszen a kerdésből, semmi nem derül ki róla(erdeklődési kör, hobbi, stb.)
2018. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van, honnan tudhatnánk mi? nem is ismerjük, esetleg menjetek el valahova.
2018. jún. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom. És rengeteg ötletem van mit lehetne, viszont azok az ötletek olyanok hogy rendelni kell es azt nem tudok.
2018. jún. 2. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha leírás milyen ötleteid vannak, valaki a Gyk-n meg tudná mondani hol kapható 😉
2018. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!