Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ez jó ajándék lenne 1. évfordu...

Ez jó ajándék lenne 1. évfordulóra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy a barátomnak a hungaroringre vennék valami jegyet. Nem az F1re mert szeptemberbe lesz az évfordulónk. Ez jó ajándék lenne? Csak nemtudom mennyibe kerülne egy jegy ami azért olyan középtájt van és ugye persze ulőhely. Úgyhogy valaki le tudná írni?

Meg még szerintetek ugye mivel Békésiek vagyunk ezért ugye messze vagyunk onnan. Szóval valakinek vele kéne mennie. És az nem lenne baj ha én csak 1 jegyet vennék? És hat annak aki vele megy annak nem én vennem? Ez nem rossz így?

Értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm. És ha még lenne ötletetek írjátok le kérlek.

16/L



2018. aug. 3. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Na lehet elirtam nem nagyon tudom hogy mikor van az F1 szóval igen. De a lényeget értitek gondolom. Es ha akkoris lesz F1 akkor arra is leirhatjatok hogy mennyibe kerül. Köszönöm. :)
2018. aug. 3. 14:33
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Formula-1 magyar nagydíjra gondolsz, az a múlt hétvégén volt. A jegy pedig meglehetősen drága, különösen, ha ülőhely. Nézd meg, mennyibe kerül a jövő évire: [link] Plusz ez tényleg csak akkor jó, ha nagy fan a barátod, mert pl. a mostanin 40 fokos hőség váltakozott özönvízszerű viharokkal, azért eléggé kiszolgáltatott ott a nézőközönség, szóval csak akkor képes valaki ezt élvezni, ha tényleg odavan érte.

A többi programról a Hungaroring honlapján tájékozódhatsz, de szerintem eléggé necces ez az ajándék. Inkább vidd el egy gokart pályára, az több is van a környéketeken vagy menjetek el szabaduló szobába vagy kalandparkba.

2018. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baratod rajong az ilyesmiért, jó ajándék lehetne, bár úgy azért necces, ha keresnie kell valakit "kísérőnek".
2018. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!