Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Evfordulora mivel lepjem meg...

Nga92 kérdése:

Evfordulora mivel lepjem meg a ferjem? Valami frappans otlet jol jonne

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

A férfiak 99%-t kaja, sör/más ital, sex, és a hobbijuk érdekli.

Ezek a emlék párnák, emlék képek, emlék kütyük magasrol lekakilják, kb 2 nap múlva nem fog rá emlékezni.


Vidd el egy steak étterembe és legyen korlátlan kerete egy igazi steaket rendelni... Imádni fogja.

2018. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

1

Érdekes egybitesekkel vagy te körülvéve.


A férjem nem értené, hogy egy-két szelet medium rare marhahúsban mi az ajándék ...

2018. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Ezeket a kérdéseket sosem értettem. Te ismered őt, te tudhatod, mit szeret... Az emberek különbözőek, igen nagyon.

Ilyenkor legfeljebb sokaknak bejövő dolgokat mondhatunk, hogy közös hétvége (de csak úgy megszervezni a háta mögött, azt nem tuti, hogy értékeli, én utálnám. amikor én kaptam kiállításjegyet 100 km-rel arrébb, arról előre tudtam, hogy mikor, merre, szeretem, ha nem derült égből ér az ilyesmi).

Ez persze klisé, bár inkább örökzöld, jó ajándék. Igazán frappáns és ötletes ajándékhoz ismerni kéne az ajándékozottat.

2018. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
színházjegy?
2018. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Például megvicceled azzal hogy mindig csak az övé leszel és soha nem válsz el tőle.
2018. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
amikor semmi ötletem nem volt párom szülinapjára, elmentem szexshopba és vettem egy iskoláslány ruhát. nagyon tetszett neki;) és persze ez többszöri meglepi volt hogy abban vártam haza. amikor rácsörögtem h siessen haza, mert valami diáklány várja itthon, pillanatok alatt hazaért.. 😀
2018. okt. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy hosszú, közös hétvége?

Én pl ilyennel leptem màr meg, csak annyit mondtam, vegyél ki szabit x hanyadikàn, fantasztikus volt.

2018. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Élményautó vezetés, ejtőernyőzés, vagy amit ketten tudtok csinálni. Élményeket kell gyűjteni, átélni, nem tárgyakat.
2018. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 X0r4h válasza:
Egy minőségi karóra, ha szereti az órákat. Ha írsz keretet meg elképzelést, akkor tudok ajánlani is. (ár, szíj típusa, automata vagy kvarc)
2018. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Okosóra! Manapság már ne vesződj a hagyományos órákkal.
2018. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!