Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Fiúk/férfiak! Ti ennek örülnétek?

Fiúk/férfiak! Ti ennek örülnétek?

Figyelt kérdés
Első évfordulóra, saját készítésű album. Fényképek, vonatjegyek, belépők, karszalagok, egymásnak írt cetlik, néhány screenshot, ezek mellé ilyen kis kézzel írt jegyzetek, rajzok stb, plusz üres hely, hogy ő is fűzhessen hozzá megjegyzéseket. Ne ezt nagyon romantikus/szívezett/vallomásokkal telit képzeljétek el, hanem ilyen egyszerűbb, letisztultabbat. 21/F és 21/L
2018. okt. 26. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Aranyos ajándék de csak akkor lesz jó ajándék ha a barátod is olyan érzelgősen giccses mint a lányok többsége(mint te)

Én személy szerint porfogónak tartanám, pedig imádom a barátnőmet.

23/F

2018. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, igen! 42/F
2018. okt. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
én is elraktam a belépőket stb. párom szerint értelmetlen. azaz ő nem örülne ilyen ajándéknak 😀én 24l ő 27f
2018. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Én nem örülnék neki, mert szerintem teljesen felesleges/értelmetlen. De nem mutatnám ki, úgy csinálnék mintha tetszene. Amúgy azt neked kéne tudni, hogy a barátod örülne-e egy ilyen ajándéknak.
2018. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Én nő vagyok, nekem nem tetszene, pedig még gyűjtök is dolgokat (demoscene partybelépőket és teljesítménytúra emléklapokat. más belépőket és karszalagokat nem). De ezek csak úgy vannak, ajándéknak totál nem alkalmasak. Ha gyűjti az ilyet, úgyis eltette a sajátját, nem?

Ha nagyon olyan fajta, akkor tetszhet neki, te ismered... De valószínűleg nem fog, nekem ez nem tűnik jó ajándéknak, bár ha csak egy mellékajándék s az album elfér a könyvespolcon, ártani lehet, hogy nem árt.

A fényképek se jönnek be mindenkinek, nálam az kifejezetten rossz pont lenne. Szerencsére a párom, aki hobbifotós volt évekig, sosem fotózott le direkt :D


Úgyhogy ez nagyon egyéni és tuti a férfiak zömének nem tetszik, bár a kezdeti romantikus ködben bizonyára jobb az arány.

2018. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!