Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Első házassági évfordulóra...

Első házassági évfordulóra férjnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éve vagyok együtt a férjemmel de még csak 1 éve vagyunk házasok. Egyszerűen nem tudom mit adhatnék neki első házassági évfordulónkra. Fotókönyvet már kapott,gravítozott üveget,stb csecsebecsét,wellnesre most megyünk, mindene megvan mert igaz gyüjtögetve de mindent megveszünk egymásnak amire vágyunk( óra,ékszer,ruha,stb..) Ennyi év után már nincs igazán olyan amit még ne adtunk volna a másiknak :( . Felseleges porfogó kacatot nem szeretnék,valakinek frappáns ötlete?ti mit adtatok első házassági évfordulóra a férjeteknek?
2019. jan. 22. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno mesekönyvet készítettem neki. A sztori az, ahogyan összejöttünk, odáig, ahol akkor tartottunk. Én készítettem a rajzokat is, és olyan formában írtam meg, hogy a gyerekeinknek is élvezhető legyen később. 😊
2019. jan. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én az élmény ajándék híve vagyok. Az nem porfogó, soha nem veszíted el, nem törik össze. Pl. lovastúra, ejtőernyős tandemugrás, vezetéstechnikai pálya, airsoftozás, de te ismered, mire lenne nyitott. Lehet közös élmény is, de olyan is, ami csak az övé.
2019. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha 15 év alatt nincs meg, hogy minek örülne, én elválnék tőle. Tuti meglepetés lenne és nem is porosodik :)

Most komolyan, próbálom nem elhülyéskedni. Csinálj neki valmi olyat, amiben Te is benne vagy. Valami kézzel készített cucc, vagy öltözz be estére nővérnek, rendőrnőnek, esetleg szólj a barátnődnek. Ha más nem főzzél egy tál pacalt, ilyesmi.

...és most pontozd le nyugodtan, hogy nem sikerült igazán segítségedre lennem, de mentségemre szolgáljon, hogy azért kettőnk közül talán mégiscsak Te ismered jobban :D

2019. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Semmit. Nem szoktunk ajándékot adni házassági évfordulóra. El szoktunk menni vacsorázni
2019. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vacsi. Szülinapra jobb élményt venni, hiszen az akkor csak neki szól. Évfordulóra valami közös program.
2019. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
41%
3as bulit a barátnőddel. Felejthrtetlen szülinap😁😁
2019. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!