Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mivel tudnám meglepni a...

Mivel tudnám meglepni a párom, mit főzzek?

Figyelt kérdés
Most lesz a 8.évfordulónk a párommal. Minden éven meglepem valamivel,de már most kifogytam az ötletekből. Volt vacsora főzés, ètterem,mozi ...stb. Most is mint már 3 éve itthon szeretném vele kettesben megünnepelni. A probléma csak az,hogy minden nap a kedvenc ételével várom haza. Mindig azt főzök amit szeret és kifogytam az ötletekből.Segítség!
2019. jan. 30. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Mi az, amit szeret és mi az, amit nem? Föleg alapanyagokra meg elkészítési módokra gondolok.

Akkor jobban lehet tippeket adni, mert hiába írok egy gombás hús receptet, ha a gombát nem eszi meg.

De mindenképpen valami új dolgot próbálnék ki, amit feltehöen meg fog enni.

2019. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Azzal tudnád akkor jól meglepni, ha azt főzöl, amit utál.
2019. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Fozzel palinkat :D

Amugy ne fozz, hanem rendelj vhonnan kajat, vagy keszits csipegetnivalot, es keszits be gyertyat, agyazz meg az agyatokon, mintha masszazs agy lenne, kapcsolj zenet , oltozz be vagy tancolj neki.

2019. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából mindent megeszik. Neki mindegy, még is valahogy semmi ötletem nincs főzés szempontjából.
2019. jan. 30. 22:41
 5/10 A kérdező kommentje:
A rendelésekkel meg kicsit bajban vagyok például van amit megeszik és van amit nem. Mondjuk neki a kfc vissz mindent,de nem szeretnem a 8. Évfordulonkat kfc csirke mellett tölteni :D
2019. jan. 30. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Csinalj ozgerincben retegezett hust, majas toltelek belul, kivul bacon, hozza valami zold salata, kis desszert.
2019. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet köszönöm :)
2019. jan. 30. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Akármit főzhetsz, a lényeg, hogy ünnepi legyen a tálalás.

Én ilyen alkalmakkor kerülöm a frissen, olajban sült ételeket, mert nem szeretném, ha az olajszag uralkodna az otthonomban.

Lehetőleg olyan ételeket választok, amit előre elő lehet készíteni, és a sütő fejezi be a főzést.

Ilyen pl.a Papírban sült pisztráng vagy lazac

A papírban-fóliában sült halnak óriási előnye, hogy előre össze lehet állítani, és egy órával a vacsora megkezdése előtt be lehet dugni a sütőbe, ahol szép csendben elkészíti magát, és nem lesz minden ünnepi hangulatot maga alá gyűrő halszag a lakásban.

[link]


Desszertnek igazán ünnepi és különleges alkalmakra is kiváló a Pezsgőkrém

[link]

2019. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2019. jan. 31. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:
79%

Akropolisz csirke

Hagyma, császár szalonna, paradicsom, feta sajt ezek mind nagyon apró kokákra vágva. Először hagymát pirítasz, majd rá a szalonna, ha az is megpirult akkor rá a paradicsom és a feta. Fűszerezed ízlés szerint (só nem biztos hogy kell bele, mert a sajt meg a szalonna is sós), és egy kis foghagymát is nyomhatsz bele, majd összerottyantod.

Ezután csirkemell szeleteket vagy csirke comb filét sütsz és ha kisült, akkor a tetejére halmozod a ragut. Nagyon nagyon finom, rizzsel vagy bulgurral tálalva.

Desszertnek én egy lávasütit csinálnék (vagy szuflé), nagyon egyszerű, pepcoban vettem szuflé formákat, csak a sütésre kell figyelni, hogy ne legyen túlsütve és follyon a közepe. Vaníliafagylalttal tálalva isteni és szép is😊

2019. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!