Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ez jó ajándék ötlet barátomnak?

Nemtudommilegyenez kérdése:

Ez jó ajándék ötlet barátomnak?

Figyelt kérdés
Láttam már pár szerelmesnél hogy ilyesmi ajándékokat adnak egymásnak, nemsokára 1 éve leszunk együtt barátommal (18/F). Nem nagOn szeretnék vásárolni, szerintem többre értékeli amit én készítek szeretettel. Arra gondoltam hogy nagy kartonpapírt (pl tvnek a doboza)beborítanék valami anyaggal és közös képeket tennék rá, szív alakban nagy csak úgy össze-vissza. Kis szívecskék, szövegek. Viszonylag romantikus tipus, tud örülni az ilyesminek. Viszont félek hogy túl nyálas/csajos. Szerintetek örülne neki?
2019. febr. 12. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Haaaaaaat..... 🤷‍♀️🤷‍♀️ Mas otlet?

Ez a kozos kepesdis dolog ez fura dolog, mivel ezek a kepek neki is megvannak gondolom. Inkabb cummantsd le rendesen.

2019. febr. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Határeset. Valószínűleg abban a pillanatban örülnék neki. De utána mit kezdenék vele??? Legyen kint a szobába porfogónak egy óriási karton?

Mert egy normál méretű, vagy max. A/4 méretű képet, fotómontázst simán ki lehet tenni a polcra. Vagy egy kis könyvecskét is normálisan lehet tárolni, aztán időnként belelapozni. De egy óriás karton?

2019. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
18%

Szerintem nagyon szép és jó ötlet. A barátja nyilván nem azt fogja gondolni erről, hogy "Jaj ne, hiszen ezek a képek nekem is megvannak", vagy hogy porfogónak jó lesz, hanem értékelni fogja és biztos ha kiállítja a szobájába, akkor mindig jó érzéssel tölti el, ha ránéz.


Szerintem a szív formájú elrendezés jó ötlet, és szerintem valami ruhaanyaggal borítsd be, pl. fekete selyemmel vagy bársonnyal, de mindenképp egyszínű és sötét legyen, és stabilan álljon meg a képek mögött. A barátod biztos imádni fogja! Ha egy kicsit lányos is ez az ajándék, nem baj. Nem hiszem, hogy ez számít.

2019. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem borzasztó ötlet. Oké cuki meg ilyenek, de hova a fenébe rakja? Elfér a szekrény legtetején vagy az ágyalatt.


Gondolkozz kisebben.

2019. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet.

Csak ha lehet, kisebb méretben gondolkodj.

2019. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!