Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 10. évfordulóra egy 5 napos...

Schatje2018 kérdése:

10. évfordulóra egy 5 napos utazast foglaltam a kedve. Légyszíves írjatok otleteket hogy hogyan tudom a kedvesemnek elmondani hogy ne tudja meg a helyszint? Nyarba megyunk (ennyit eltudok arulni). Mi legyen a korites?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell elmondnai. Adj neki egy levelet, vagy akár dobd be a postaládába, hogy szeretnéd meghívni X időpontban valahovs és szeretnéd ha a rákövetkező X napot is szabaddá tenné. Írd bele, hogy miket hozzon magával. Szerintem ez kedves.


Ha nem titok: hova mentek telbol nyarba ot napra? Hova eri meg ilyen keves idore menni? Nyar nem eppen tolunk 1 oras repuloutakra van :D

2019. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint meddig ne tudja meg? Az úgyis egyértelmű lesz, hogy készülsz valamire, arról pedig amúgy is kell szólnod előre, hogy 5 napos utazást tervezel, hiszen

neki is úgy kell intéznie a szabadságát, fel kell készülnie, be kell pakolnia, azért nem mindegy, hogy bikinit visz magával vagy búvárruhát vagy síoverállt.

Azt úgysem fogod tudni megcsinálni, hogy addig titkolod a helyszínt, amíg oda nem értek.


Szerintem az a legegyszerűbb, ha 1-2 hónappal előtte egy romantikus vacsora keretében "átadod" kis masnival átkötve a repülőjegyeket, vagy a visszaigazolást a szállásról, vagy egy brossúrát a helyszínről, az lenne a legjobb.

Egyrészt így megleped azzal, hogy 1 hónappal előbb (is) kap ajándékot, másrészt lesz ideje úgy felkészülni az utazásra, ahogy akar.

2019. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj egy szép lapot, egy oldal terjedelemben. Legyen rajta, hogy megleped egy ajándékkal, időpont, mit hozzon magával, mert ha nyaralni mentek, nehogy hideg időre való cuccokkal készüljünk :).


Egyébként hogy lehet teljesen meglepi? Nem kell tudnia előre az időpontot? Nem mindenki tud azonnal szabadságot kérni, és nem is mindenki akkor megy szabadságra, amikor akar.

2019. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kosoznom szepen a valaszokat es az otleteiteket.


1. valaszolo - Nem Magyaroszragon elunk es nem 1 oras lesz a repulo ut. :)


2. valaszolo - Eloszor arra gondoltam hogy majd a repteren tudja meg de igazad van abban hogy nem mindegy bikinit vagy sioveralt hoz magaval. Raadasul a parom eleg koulmenyes. :)


3. valaszolo - Hal istennek kitud venni szabadsagot vagy esetleg a hetvegi muszakjait eltudja cserelni valakivel. Meg van kb 6het az utazasig.

2019. febr. 21. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!