Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Személyes, kézzel készített...

Személyes, kézzel készített ajándék évfordulóra. Na de mi legyen? 🙂

Figyelt kérdés
Párommal a hónap végén ünnepeljük meg, hogy féléve együtt vagyunk. Tudom, ez még nem sok idő, viszont nem kell ahhoz éveknek eltelni, hogy kicsit különlegesebb ajándékkal lepjük meg azt, akit szeretünk. Van pár ötletem, de kiváncsi lennék ki milyen ötlettel tudna segíteni🙂 Előre is köszönöm a válaszokat!🙂

2019. máj. 16. 18:49
 1/7 lilla64 ***** válasza:
79%

Nem tudom fiúnak vagy lánynak kell?

Én a páromnak egy pulcsit kötöttem.

2019. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiúnak🙂 21 éves🙂
2019. máj. 16. 19:03
 3/7 A kérdező kommentje:
A pulcsi nagyon aranyos, es egyedi🙂
2019. máj. 16. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pulcsi tenyleg kiraly.

Az en otleteim:

porcelanra fogo tollal dekoralt bogre a reggeli kavezashoz

Soros doboz nyitobol fuzott kulcstarto / lanc, aminek a vegere sornyitot akasztasz , vagy ebbol karkoto

2019. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek is igazan jo otletek am🙂 Egyeb mas otlet?🙂
2019. máj. 18. 12:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat🙂
2019. máj. 18. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ha van kedvenc kepregeny v jatek karaktere, akkor dekupazsolhatsz neki egy dobozra olyan mintat es feltoltheted mondjuk csokival, v kulonleges gumikkal 😬

En 1x egy volt baratomnak a super mario teglait es kerdojelet festettem meg: zold uvegu sor volt benne, csoki penz, rumos csokigolyok erszenyben, es egy jelkepes kulcs papirra nyomtatva, ami a hercegno erenyovet nyitja... :D

2019. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!