Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Farsang

A kérdés

Farsangra vámpírnak akarok öltözni. Valami ötlet, hol lehet Szegeden vámpír fogakat venni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vámpír, farsang, Szeged

jan. 14. 13:57  Privát üzenet  

A válasz
Én régen a printkerbe vettem

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 20:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

# 2/2Időpont jan. 19. 23:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vért akarok inni. Nem vagyok vámpír, se vámpír őrült, de nagyon finomnak tartom a vért, és meg akarom inni. Mért lehet ez?
Vámpir akarok lenni?
Farsangon az osztály rémeknek, szörnyeknek fog öltözni. Persze nem Aliennek meg predátornak, hanem a klasszikus szörnyeknek: zombi, vámpír, múmia. Én valami frappánsnak és...
Halloween buli lesz a suliban és vámpír akarok lenni, viszont a boltban kapható műanyag vámpírfog nem jó. Mondanátok valamilyen ötletet hogy vámpírfogakkal tudjak megjelenni a bulin?
Tudtok magyarországon olyan helyet ahol lehet felragasztható vámpír fogagat venni nem akarok neten rendelni és partyra kéne?
Akarok egy halloween bulit tartani, de egyszerűen nem tudom mi legyek! Melyik legyen? Vámpír, zombi stb. Előre is kösszzi!

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Farsang rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!