Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Megtartják idén a farsangot a...

Megtartják idén a farsangot a többi iskolában?

Figyelt kérdés

Nálunk konkrétan elmarad a vírus miatt, nem szabad beöltözni, max szemálarcot lehet felvenni,és rendes tanórák lesznek.

Nyilván gondoltam, hogy a közös buli a tornateremben elmarad, de nem értem, hogy az osztályban mért nem lehet egy kisebb farsangot tartani és beöltözni, hiszen mindegy h matek órán vannak egy légtérben, vagy farsangon. Nálatok hogy van?



2021. febr. 4. 17:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/4 anonim válasza:
Az én sulimban is elmarad, illetve be lehet öltözni, de ünnepség nincs.
2021. febr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerekeim iskolájában lesz, de csak az osztályokban, délután, a napköziben.

Szokásos enni- innivaló, kis zene.

2021. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma volt az elsősöknek a teremben nálunk, be lehetett öltözni
2021. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem szabad beöltözni, max szemálarcot lehet felvenni,és rendes tanórák lesznek"

Nekünk általánosban napközben alapból soha nem volt beöltözés, tanórák után, a délután folyamán volt mindig egy közös buli az egész sulinak ahol be kellett öltözni.

A kérdésre válaszolva: Egy faluban élek és itt a suliban a tudomásom szerint elmarad.

2021. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!