Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Vannak egyszerű jelmez ötletei...

Vannak egyszerű jelmez ötleteitek?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva szűk családi farsangot tartunk, és kitalálták, hogy mindenkinek be kell öltöznie.

Tehát olyan jelmezre lenne szükségem, ami gyorsan összeállítható, és nem kell hozzá sok alapanyag.

Gondoltam ilyenekre, hogy kedvenc híresség, vagy kedvenc videójáték szereplő, de esetemben azokat elég bonyolult lenne megvalósítani.

Vagy macska (xd mert nagyon bírom a macskákat), de az meg nem lenne túl b*zis?

Úgyhogy nem tudom. Minden ötletre kíváncsi vagyok

18/f



2021. febr. 7. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél festőboltból kezeslábas overált, gumikesztyűt, maszkot, védőszemüveget és máris kész a covid tesztelő :)


Vagy ha komolyabbat szeretnél akkor bérelj jelmezt

2021. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%

Múmia (Wc-papírral körbetekered magad)

Vagy legyél macska és akkor így fogsz kinézni:

[link]

:D

2021. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer a következő "jelmezt" láttam: farmer, tök mindegy milyen felsővel. A delikvens a derekára kötött egy spárgát, olyan hosszút, amit a földön húzott, s a spárga végére egy jó nagy csavart kötött. Így ő volt a csavarhúzó.🤣🤣🤣

Szétröhögtük magunkat.

2021. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
34%
Orbán Viktor!
2021. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Polgár
2021. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Csöves...

leglepukkkantabb szett, gatya kilógjon a nadrágból... kis szénporral összetapogatni az arcodat, kócos fej hozzá, zsíros haj meg ünnepség előtt bedobni 3 deka pusztulatrossz kevertet vagy vmi szagos lőrét...

tuti hatás.

2021. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

mi pár éve haverokkal bolondballagáson ilyen cheap cosplay overwatch voltunk, tudod volt néhány éve az a srác aki ilyen nagyon béna csóró cosplayeket csinált, nagyon viccesen... én genji, legjobb barátom hanzó, én kaptam egy szürke vödröt, ő rajzolt magának egy nagyon gagyi sárkányt felkarra, és vettünk ilyen kék meg zöld vizinudlit (tudod amivel a nénik vizitornáznak, olyat), azok a sárkányaink, majd a fél évfolyam azokkal püffölte egymást az aulában XD sikerünk volt.

fogd a kedvenc szereplődet és csináld meg a lehető legbénábban :D

2021. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már macska


[link]

2021. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jesus, miez xddd


Na jó, amúgy eddig az első vasz tetszett a leginkább, de végül is a hatodikban és hetedikben is van fantázia😂

2021. febr. 9. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!