Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Az gáz, ha covidtesztelőnek...

Az gáz, ha covidtesztelőnek öltözök be farsangkor?

Figyelt kérdés

Ezek lesznek rajtam: Zöld köpeny, fehér gumikesztyű, és egyszerhasználatos maszk


Valamint mi is van a covidtesztelőkön? Meg hogy tényleg dupla gumikesztyűt vesznek fel?



2022. febr. 18. 21:45
 1/7 NTBS ***** válasza:
62%
Szerintem nem. Egyedi és ötletes.
2022. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
Szerintem ebben a helyzetben lehet megosztó lesz de hajrá,kreatív ötlet.
2022. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
67%
Én Müller Ceci néninek öltözök, a párom meg Györfy Pállnak!
2022. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem.
2022. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

❤️ Én műtős/sebész voltam. (konkrétan ugyan úgy néztem ki mint aminek te öltözöl)

🚫 És 3. helyezett lettem ( de úgy hogy az első és a második helyezett egy OSZTÁLY volt)

❤️ EGYIPTOMIAKNAK öltöztek,rabszolgák,harcosok,meg egyiptomi istenek..Piramis-KŐTÉGLÁKAT húztak maguk után a rabszolgák, akiket ostorokkal csapkodták őket.

❤️ Konkrétan egy színpadi darabot/előadás adtak elő... Soloban esélyed sem volt...

❤️ úgyhogy az első/második helyezett foglalt volt.De ha úgy nézzük első lettem soloban:)

2022. febr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Elég gáz,igen.Felejteni kéne már inkább ezt a mizériát
2022. febr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

#6.

Akkor irány egy másik bolygó, mert ennek ugyan nem igazán lesz a közelben vége... De utána majd jön a következő.


Szerintem tök poénos és aktuális egy ilyen jelmez. Vannak sokkal gázosabb jelmezek is (például az összes iskolai csoportos jelmez, amire így hirtelen visszaemlékszem).

2022. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!