Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » 8. -osok vagyunk és így az...

8. -osok vagyunk és így az utolsó farsangunkra valami jó produkciót akarunk. Mire kellene fellépni?

Figyelt kérdés
11-en vagyunk az osztályban és kéne sok sok tipp és segítség..körülbelül 2 hét van még a farsangig!
2012. jan. 28. 08:34
 1/3 matebmx02 válasza:
0%

8.-ba minak farsang nekülk 4.-ben volt utoljára... :/

de ha ti még nem tartjátok ezt gyerekesnek akkor adjátok elő mondjuk a... micimackó és a százholdas pagyonyt

xDxDxD

2012. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi ha már későn írom, hát attól függ hogy hányan léptek fel? Mindnyájan? Mert akkor lehetne ilyen pom-pon lányok is a fiúk meg focisták :) És vmi jó kis táncot összehozni. (Ja és ha nem ti nyeritek meg, szerintem nem baj mert a részvétel és a szórakozás a fontos =))
2012. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk nyolcadikba egész évfolyamos tánc volt. Ez már több évtizedes hagyomány volt a suliban,hogy az ott végzős diákok táncolnak,amolyan szalagavató szerűen. Minden évben más koreográfia szerint adnak elő más-más kultúrájú táncokat. Mi bécsi keringőztünk,a másik csoport pedig német sörtáncot adott elő.De tényleg a legváltozatosabb dolgok vannak/voltak,az előttünk végzett osztályok között voltak akik palotást,kán-kán-t,csárdást,tangót,tényleg iszonyú sok féle tánccal léptek fel. Szerintem ez baromi jó dolog,a készülődés stb. Fiú létemre iszonyúan élveztem ezt az egészet! U.I.: Bocsi,ha későn írtam,most találtam meg a kérdést. :)
2012. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!