Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Ti megtartjátok a Halloweent?...

Ti megtartjátok a Halloweent? Ha igen, akkor hol? Otthon vagy máshol?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert én mindig itthon szoktam megtartani, de csak én a családban ... Tököt faragok s rajzolok minden Halloweenkor egy rajzot, így marad egy emlék amire visszaemlékezhetek

2013. okt. 11. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tartom, számomra nem ünnep.
2013. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Én nem.Ismerőseim se.
2013. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem,mert nem majmoljuk Amerikát! Ilyenkor a temetőbe megyünk.
2013. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Bár én Angliában élek, de itt sem tartom meg a halloweent. Nekünk ez az ünnep semmit nem jelent.
2013. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
34%
Nálunk halottak napja van és akkor nem tököt faragunk hanem a temetőbe megyünk.
2013. okt. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
73%

Én rendszeresen megtartom, és az egyik kedvenc "ünnepem !

Ja, és nem csak amerikai szokás!!!

2013. okt. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
85%

Én csak úgy tartom a Halloween-t, hogy tököt faragok, mert az nagyon tetszik nekem. Bulit még nem szerveztem, és máshol sem voltam, mert a beöltözés nekem macerás lenne (a jelmezt kitalálni, esetleg megalkotni + a smink).


Egyébként nem értem, hogy a többség miért jön mindig ezzel, hogy nálunk a temetőbe kell kimenni.

Képzeljétek el, hogy én 31-én tököt faragok, másnap meg kimegyek a temetőbe. A kettő nem fér meg egymás mellett? Mert nekem igen.


Nem kötelező Halloween-t tartani, de nem kötelező lemondani sem róla, ha valakinek tetszik ez az ünnep, még akkor sem, ha Amerikát majmolja vele.


Úgyhogy szerintem fogja vissza magát az, aki lenéz másokat amiatt, hogy Halloween-re készül. Mindenkinek a magánügye ez, ha valaki nem ünnepli, akkor nem ünnepli, de nem tök mindegy neki, hogy a másik mit csinál?


28/N

2013. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
49%
Hallowent nem tartunk,a tököt faragjuk,de azt még a Mamánktól tanultuk aki azt sem tudta mi a Hallowen.Tavalyelőtt becsengettek kisgyerekek hozzánk(idegen gyerkőcök,anyjuk kocsival hordta őket)néztem hülyén azt sem tudtam mit akarnak,bár cukik voltak,anyuci félénk mosollyal elmagyarázta,én meg azt javasoltam jövőre megkérdezem az Amerikában élő ismerős csajokat,voltak e náluk locsolni amcsi srácok,ha igen akkor lesz csoki novemberben!Hülyén nézett rám azóta nem láttam!Amit te csinálsz az pont úgy jó,ahogy van.Nálunk is eljönnek a gyerekek mindenszentek előtt,faragunk forralt borozunk,beszélgetünk,de szerintem ehhez semmi köze Amerikának.Szép napot
2013. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :) kiskorom óta nagyon szeretem itthon családon belül mindig faragunk tököt, csomó halloweenes dekoráció van, feldíszítjük a házat, csinálunk sütit és filmezünk egész nap :D

De ekkor van anyu születésnapja is

2013. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ajánlom a halogéntököt, abba még gyertya se kell...
2013. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!