Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Hogyan ússzam meg a keringőt?

Hogyan ússzam meg a keringőt?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretnék keringőzni, de nem dönthettem hogy megyek-e. (Azonkìvül ritmusérzékem sincs.) A szüleim tudnak erről, de nem érdekli őket. Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám elkerülni a keringőt vagy megbetegedni akkora? 13/l (nem tudtam mejik kategóriába írjam, ide írtam mert egybe esik vele)
2014. nov. 7. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megmondod hogy te márpedig nem mész el
2014. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Vagy megmondod,hogy nem mész,vagy "véletlenül" kimegy a bokád,úgy meg nem lehet táncolni,nem igaz?;)
2014. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Mi az esemény? Vagy tanfolyamra mész? Vagy ezt most hogy? Ha kicsit bővebbet írnál, talán értelmeset is tudnánk írni, ami a te helyzetedbeli problémára megoldás.
2014. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A 8. osztályos keringő.(nem tudom még milyen bővebb információt kellene írnom)
2014. nov. 20. 06:00
 5/12 anonim válasza:

Milyen alkalomból van pl.?

Kinek csináljátok?

Hányan vesztek rajta részt?

Csak neked kötelező, vagy mindenkinek?

stb....

2014. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én abszolút nem tudok táncolni.. Tavaly keringőztem és nagyon jó volt*.*. Az elején nem tudtam hogyan húzzam ki magamat alóla. Igazából túl sok ritmusérzék nem kell hozzá meg ilyen nőies mozgás sem amim nekem nincs:'D Van egy olyan mázlim hogy iszonyatosan izzad a kezem de nagyon durván. Megoldottuk a párommal:) Jól kiröhögött:'DD Szóval én az mondom ne hagyd ki mert meg fogod bánni. De amúgy mi miatt nem akarsz táncolni? 14L
2014. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem csak nem tudok, de utálok táncolni, valahogy a nagy fehér ruha és a magassarkú sem az én világom. Elég visszahúzódó és lámpalázas vagyok, valamint olyan típus aki, ha normális távolságba állsz mellé hátrébb lép. (Ráadásul a szüleim eleve aggódnak hogy túl keveset alszom, így a 0. óra sem a legjobb ha nem akarom az egész napot zombiként tölteni.)
2014. nov. 22. 22:23
 8/12 anonim válasza:
Utolsó válaszoló vagyok:D Én is utálok táncolni amikor gólyatáborban nem táncoltam a tömegben mert annyira nem tudok akkor kihívtak középre hogy akkor ott táncoljak.. majdnem elbőgtem magamat. Nekem a fehér ruha tetszett de lapos cipő volt rajtam:)
2014. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zsófia Tóth válasza:
Nem kell feltétlenül megúsznod, és ha jófej a párod akkor lehet hogy még élvezni is fogod. Rajtad kívül egy csomó lánynak nem lesz ritmusérzéke, de ha tényleg nem tudsz táncolni akkor előtte menjél tánc tanfolyamra . Egyébként én is ezt fogom csinálni, mert dettó nem tudok táncolni és nálunk is lesz keringő :)
2014. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, mi az, hogy nem döntheted el? Forduljanak fel azok az idióták. Egyszerűen ne menj el, vagy menj oda szabadidőruhában és mondd meg, hogy márpedig te nem táncolsz, aztán csináljanak, amit tudnak.
2014. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!