Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » S. O. S Tudtok ötletes tippeke...

S. O. S Tudtok ötletes tippeket farsangra? 13/L S. O. S

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami ötletes, és otthoni ruhákból megvalósítható. Pl.hippi,kém,punk,stb.Nagyon sürgős!A legötletesebb jelmezt díjazzák! Tanárok lesznek a zsűrik, szóval olyat mondjatok légyszi!Linkeket is elfogadok!Előre is köszi!
2015. febr. 5. 20:02
 1/9 Bogi214 válasza:
Tűzz össze tűzőgèppel piros poharakat és fehèreket,fehèr póló ès gatya.Gomba jelmez házilag:-)
2015. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ilyenre gondoltam.
2015. febr. 5. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogj egy cigipapaírt, tegyél bele marha sok füvet, tekerd meg, szívd el. Na hajrá.
2015. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy bírom, hogy vannak olyan rosszindulatú emberek, hogy csak azért jönnek fel ide, hogy idegesítsék az embert!Ez egy olyan oldal, ahol segíteni kellene egymásnak! Ha ennyire unatkozol, tudod, van olyan is, hogy könyv, sportolás, vagy csak menj ki a városba egy kicsit sétálni! Mit érzel ilyenkor? Hogy "-De jó, megint belerontottam egy ember napjába"? Ez miért jó?? Ha ennyire menőnek érzed magad, játsszad a fejedet máshol, ne itt!!
2015. febr. 7. 10:41
 5/9 p_petra97 ***** válasza:

Nekünk ma volt a farsang szóval... :D

Rocker/hippi ----- ezek voltunk mi:)

Angyal/ördög

Ősember

Conchita (bocs ha nem így kell írni:D)

Pantomimes

A suli legszebb lánya (egy fiú volt)

Cowgirl

Hirtelen ennyi jutott eszembe:)

Remélem tudtam segíteni. <3

13/L

2015. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket átgondolom! :)
2015. febr. 8. 08:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Indiana Jones lettem végül!
2015. febr. 14. 18:31
 8/9 anonim válasza:
Bocs régi a kérdés, de mér' nem Koncsíta Vörszt lettél?
2015. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Xd Jó is lenne! :D
2015. febr. 22. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!