Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Szerintetek mi legyek farsangk...

Szerintetek mi legyek farsangkor? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval 12 éves lány vagyok és jövő héten lesz farsang a suliba , és valami ,,egyszerű , de nagyszerű ,, jelmezt szeretnék , de nem tudom pontosan. A lényeg hogy ne legyen gyerekes (pl:piroska,hercegnő...),és legyen egy 12 éves lányhoz ,,való,,

Szerintetek mi legyek? Tippek, ötletek?


Várom az ötleteiteket lent, ha lehet jó sokat.

Előre is köszönöm !



2018. febr. 7. 21:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Cicalany:) fekete leggings vagy csofarmer, fekete garbo, esetleg vmi szoros fekete melleny, cicafulek, fekete ceruzaval cicaarc rajzolas. Ez nem gyerekes, de sztem pont megfelel ebben a korban is, jol fogsz kinezni es megis beoltozol vminek:))
2018. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Plusz cicafarok de az nem muszaj. Csinalhatod ugyis h minden fekete, es mondjuk felveszel egy voros chookert, vagy barmilyen chookert, az divat manapsag, es ilyen nyakorves hatasa van :) (kinaikban tutiehet kapni ey nagyon olcso)
2018. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Legyél divatos boszi :) dögösen kisminkelve. Jelmez és mégis nagylányos :)))
2018. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajttorta,vagy farsangi fánk, vagy cowboy-pikachu:D vagy led-tévé, vagy mi az, ilyen lapos és nagy képernyőjű XD Vagy legyél hirdetőtábla, hogy milyen üdítő akciós:D elől-meg hátul is lehetne rajtad ilyen lap, és akkor a vállad fölött átfutó cérnákkal/fonalakkal lenne összecsatlakoztatva; vagy pl ragassz magadra egy Mona Lisás képet, és akkor te leszel a Mona Lisa; vagy kössél egy madzagot magadra, másik végére meg egy csavart, és vontasd magad után, így lehetsz a csavarhúzó; lehetnél még pótkerék is; vagy esetleg unikornis; vagy kalóz; vagy egy doboz bon-bon esetleg:D Vagy pizzaszelet, ha olyan kis ennivaló vagy:)
2018. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Legyél Krisna tudatú hívő.
2018. febr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket !!

Eddig az unikornis jelmez a nyerő!

De még írhattok !

2018. febr. 8. 06:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Zombilány. Kócos haj, hullaszürke arc, feketével összemázolt szemek, összevérezett, szakadt ruhák, kiszakított nejlonharisnya.
2018. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha én most lennék 12 éves, tuti páva lennék... vagy pillangó. az az elegáns-fajta :)

pl:

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
én 12 évesen obelix voltam, előtte meg shrek :D (lány vagyok :D ) barátnőm meg aszterix és szamár. megnyertük a a jelmezversenyeket :D
2018. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szellem. Lepedőre vágsz 2 lyukat és magadra teríted :)
2018. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!