Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsangon miért tüc-tüc és...

Farsangon miért tüc-tüc és nyálas, modern pop, , zene" van? Nem lehet pl. rockot vagy metált?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a farsang és nagyon nincs kedvem menni, főleg a zene miatt.

Oké most nem death meg black metalra gondolok de pl. Metallicát vagy Iron Maident el tudnának viselni...



2018. febr. 8. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A többségnek a tüc-tüc tetszik, nem az Iron Maiden... Hallottál már népszerű zenés rádióadókat? Borzalmas és agyonismételt igénytelen cuccok, többnyire s nem veszem figyelembe a saját ízlésemet, mert nekem bármilyen stílus bejöhet, ha jó vagy legalábbis hallom, hogy van valami köze a minőséghez. De ha ez kell a népnek...
2018. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Mi Szintiboyt nyomatunk.
2018. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nalunk mindig lehetett zenet kerni, es le is jatszottak barmit, ami nem tragar vagy serto. Lehet ott is lesz ilyen, ahova mesz.
2018. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Kovboyok: Buzerátor bolha


, és egyből vége a bulinak! :)


Már csak annyit kell tenned, hogy letöltöd, átnevezed a fájlt mondjuk Rihanna feat DJ Khaled Wild thoughs.mp3-ra, aztán várod, hogy felcsendüljön, hogy


"Köcsööög, kis buzerátor bolha vagyok én

Utááál is minden bolha a Föld kerekén..."

2018. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4 Jó ötlet :D Amúgy nem ismerem.

Csak az a baj hogy nem én vagyok a ,,zene felelős" vagy mi. Ha én lennék, zúznánk 2 órán keresztül.

2018. febr. 8. 21:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a rock- és metál kedvelők kisebbségben vannak. Sajnos a nyálas zenek meg a tüc- tüc a divat.
2018. febr. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tom Benko ***** válasza:

A köz jellemzően igénytelen. Minél szélesebb kört akarsz elérni, annál lejjebb kell adnod gondolatiságból, igényességből, mert különben nem fogja mindenki megérteni. A rádiós zene viszont célként tűzi ki, hogy minél több embert szólítson meg - és ez egész jól megy neki.


Mi annak idején úgy oldottuk meg, hogy kértünk egy külön kisebb helyiséget a keményebb zenék céljára, ott aztán lehetett zúzni.

2018. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Nekem Manson a kedvencem, az egész suli futna ki a tanárokkal az élen, ha Manson zenéje szólna..


Sajnos azt várhatod, hogy értelmes, JÓ zene szóljon...

Vigyél fülhallgatót. Sajna nekem is túl kell élnem még egy farsangot idén..:(

2018. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 D-Mano válasza:
100%

13-14 éves (7.-es) koromig csak azt tudtam, hogy rosszul érzem magamat bármi olyan közös tevékenységnél, közösségi eseménynél, ahol zene szólt. Azt hittem gyárilag utálom magát a zenét.


Aztán rátaláltam a rock-ra és a metal-ra, amiket addig nem is tudtam, hogy micsodák. És rájöttem, hogy én valójában imádom a zenét :)


Mindegy. A lényeg az, hogy idővel arra is rájöttem, hogy, ha rock meg metál szól, akkor a többiek is ugyanúgy sz_rul érezhetik magukat, mint én a többségi zenénél. Egy ideig én is próbálkoztam azzal, hogy kértem rock és metal számokat egy-egy ilyen eseménynél, de semmire nem volt jó, csak lelohasztotta a hangulatot.


Nem mindig igazságos az élet. Itt pl. szerintem el kell fogadni a helyzetet, és sodródni az árral, nem tudják, miről maradnak le... 😉

2018. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
60%

Az ilyen helyzeteknél nekem mindig az jön le, hogy egyes emberek szerint csak a rock,metál és a "nyálas, tuctuc" zene létezik, és a kettő között semmi.... Vagy rosszul fogom fel?


Én személy szerint ki nem állhatom a metált, viszont a többi zene közül bármit elfogadok. Ja, és a dubstepet se bírom, habár arról senki se beszélt. xD Meg, ahol az énekes hangját géppel elváltoztatják és egy szótagját többször bevágják és akkor már úgy hangzik, mintha héliumot szívott volna vagy nem tudom. Bár ez sok modern, populáris zenében van, viszont van néhány populáris zene, ami szerintem jó. De általánosságban a 2000-es évek elején lévő zenék jönnek be leginkább, azon belül a pop és a rock keveréke. Meg a pc játékok vagy (animációs) filmek zenéi (általában nincs benne ének). :)

2018. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!