Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Farsang

A kérdés

Szerintetek mit csináljak? Tapasztaltak írjanak!

Van egy lány , aki nemrég jött be a sulinkba.. Megszerettem , de a legjobb barátom is szereti azt a lányt , és a lánnyal nagyon - nagyon jóba vagyok ! Nincs olyan nap , hogy ne beszélnénk ! Segítséget kérnék , hogy mit tegyek? Nem szeretném hátbaszúrni a barátom , de a lányt is nagyon szeretm 😔❤

márc. 13. 19:49  Privát üzenet  

A válasz
Farsang ?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 13. 20:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan csajozzak? Van egy lány aki tetszik de nem tudom hogyan kezdjem el neki mit írjak rá . Pls Tapasztaltak írjanak és gyorsan
Megéri Oriflame tanácsadónőnek lenni? Akik tapasztaltak elsősorban ők írjanak! ✌
Megérné elmennem dietetikushoz/nutricionistához? (csak tapasztaltak irjanak! )
Lehet-e új építési engedélyt kérni, (kapni) ha a meglévő már félig fel van építve? Kérem tapasztaltak írjanak, vagy aki már csinált ilyet. Ha valakinek bármilyen ötlete van bátran írjon!
Gamer hangkártya, Cs:Go-hoz? Trappot jól kéne hallanom. Kérem CSAK TAPASZTALTAK ÍRJANAK!
Mivel lehet jobban keresni? tapasztaltak irjanak

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Farsang rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!