Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Polip jemezhez harisnyából...

Polip jemezhez harisnyából készítem a 8 lábat. Mivel tömjem ki, ami gazdaságos is?

Figyelt kérdés
Milyen töltőanyagot javasoltok? Esetleg tapadókorong imitáláshoz ötletek? Köszönöm.
2019. jan. 25. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Tömőanyag

[link]

2019. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

-vágott habszivacs OBI stb


-tapadokorongnak meg én nagyobb és látványos gombokat varrnék fel.

2019. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tapadokorong: kartonbol vagnek ki kissebb/nagyobb meretu koroket es azt tennem oda, vagy egyszeruen rafestenem az anyagra / festekszoroval odapottyoznem.
2019. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Régi ruhák, amiket amúgy is kidobnál.
2019. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Tapadókorongot készen is lehet kapni csomagban, például az obiban. Olyanokat használnak szappantartó hátulján, fokfefe nyelén, stb.

Általában át is van fúrva, szóval rá lehet varrni a harisnyára, de nem tudom mennyibe kerülhet és hán van egy csomagban.

2019. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

Megnéztem, ha rákeresel a tapadókorong csomagra, kiadja. Főleg díszhal-madár üzletek árulnak.

[link]

2019. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vattával.

A szivacs, használtruha is jó ötlet, csak az nehezebb.

2019. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. febr. 1. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg felaprított hungarocell? Kicsit darabos, de könnyű, így valami minimális drót merevítővel nem húzza le a lábakat, és sok helyről ingyen beszerezhető kidobásra ítélt csomagolóanyagként.
2019. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!