Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Az idei gyereknapra oltasi...

Az idei gyereknapra oltasi igazolvany helyett elfogadjak az oltopapirt?

Figyelt kérdés
Meg csak egy oltast kaptam, junius kozepen adjak a masodikat.
2021. máj. 29. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem. Van ahol elfogadják (étteremben voltam vele, mielőtt megjött volna a kártya), de lutri.
2021. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem néztem me, de min az applikációval? Azt is elfogadják, ha még nem kaptad még a kártyát, nem?
2021. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az oltási igazolvány pár nappal megjön az 1. oltás után. (Én közben már a 2.-oltást is megkaptam 24-én, de az első oltáskor kapott papírral úgy durván 1-1,5 - pontosan nem tudom már - héttel az első oltás után be is ültem kávézóba édesanyámmal, akit hetekkel korábban oltottak másodjára).


Elfogadtak mindent, ittunk 1-1 kávét, ettünk 1-1 sütit, ott voltunk vagy 3 órát, majd fizettünk és persze távoztunk.A papírra vetett a felszolgáló csaj egy pillantást, és annyi.


Ugyan te nem a kávézókat kérdezted, hanem egy rendezvényt,de szerintem a szolgáltatók most egytől egyig ki vannak anyagilag véreztetve, és éhezik a pénzt szinte a végtelenségig (mögöttük van egy anyagilag nagyon jó esetben 0-ás, de inkább erősen mínuszos év), így, ha minimális törvényi előírásokat teljesíti valaki, akkor (a pultnál van rajta maszk, van oltási papírja), akkor bizony ki fogják szolgálni.

2021. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!