Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » 11 éves kislányt mivel lehetne...

11 éves kislányt mivel lehetne meglepni gyereknap alkalmából?

Figyelt kérdés

Unokahúgom 11 éves és szeretném meglepni valami (lehetőleg olcsó) ajándékkal, aprósággal gyermeknapra. Szeret kézműveskedni- vasalható gyöngyöt láttam, amiből szép képeket, dekorációt lehet készíteni- vajon ez már dedós lenne neki?

(Közös programot most nem tudunk szervezni.)


2013. máj. 24. 09:18
 1/7 anonim válasza:
Válaszoltál is a kérdésedre! Vegyél neki valamilyen kézzel készült akármit. Nyugodtan vedd meg neki! Miért lenne dedós, ha ő ezt szereti? Vedd meg!
2013. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vasalható gyönyg inkább kisebbeknek való - menj el egy barkácsboltba, és ott nézz körül (csillámporos ragasztó, színes felragasztható strasszkövek, stb..)
2013. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Alapanyagai, kellékei vannak(strasszok, ragasztók, csillámpor, kréták, festékek...). Valami olyanra gondoltam, amivel egy új technikát ismerhetne meg, nem kell hozzá plusz dolgokat vásárolni(süthető gyurmázni, dekopázsolni, gyöngyöt fűzni szoktunk), együtt is használhatjuk, de neki egyedül is szórakozást jelent. Korábban szerette azt a gyöngyös játékot, amiből ha kiraktad a képet vízzel kellett lepermetezni és a gyöngyök összeragadtak. Ez annál komolyabb: [link] Van foszforeszkáló gyöngy is...

Nem tudom mennyire örülne ennek még egy 11 éves kislány, nem akarom "ciki" ajándékkal meglepni. Ha valaki felvetne egy konkrét ötletet, hogy egy kiskamasznak mi adható amiben örömét leli azt nagyon megköszönném.

2013. máj. 24. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
ha szeret ilyesmivel foglalkozni, akkor biztos örülni fog neki. Én ennyi idősen kb üvegfestéket kaptam, nagyon szerettem. Meg gyöngyöt fűzni is. Ha vannak hasonló dolgai, nem hiszem, hogy dedós lenne neki.
2013. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem, ha bejonnek neki a kezmuves cuccok, akk vegyel neki vmit amit o sajat maga rakhat ossze. Orulni fog neki szerintem.
2013. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Veru10 válasza:
Én ruháknak örülnék,vagy ékszereknek.
2015. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindig az edessegnek es valami apro ekszernek orulok a legjobban. :) Persze ha nincs lehetoseg kozos programra... 13/Lovászfiu
2015. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!