Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Mit szoktak csinálni gyereknapon?

Mit szoktak csinálni gyereknapon?

Figyelt kérdés
Mi soha nem ünnepeljük a gyereknapot, sőt azt sem tudom mikor van, de kíváncsi vagyok hogy mások mit kapnak/adnak, vagy hogy úgy egyáltalán mit csinálnak gyereknapon.

2013. okt. 28. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekkel töltik a napot. Már akinek van. A többnek mindegy.
2013. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Május utolsó vasárnapján van gyereknap, és a nevéből következtethető, hogy a gyerekekről szól. Szoktak iskolákban, játszótereken meg mindenfelé rendezvényeket szervezni kimondottan gyerekeknek- ugrálóvár, körhinta meg mindenféle cucc amit a gyerekek szeretnek. Ajándékot nem tudom, nálunk nem volt divat soha adni, de ettől függetlenül lehet hogy máshol szokás. Egyszer egy gyereknapon anyukám csinált nekem, és tesómnak "akadálypályát"- reggeli nutellás kenyér volt felkötve, és bekötött szemmel kellett megenni, és a "nyertes" kapott csokit. Persze mindketten kaptunk, de akkor ez buli volt :) Mindenféle feladatokat csinált, nagyon jó volt :)
2013. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
A cigányok gyereket.
2013. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem azt nem kötik a gyereknaphoz.
2013. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Nálunk míg kisebbek voltunk elmehettünk egy gyereknapi rendezvényre, ahol mindenféle dolgot csináltunk, +vattacukor meg egyebek... Amikor már nagyobbak lettünk akkor bonbont kaptunk és mellé egy kis zsebpénzt amiből elmehettünk fagyizni és a McDonaldsba enni.


Nálunk az oviban is megtartották és még mindig azt gondolom, hogy az egyik legjobb élmény volt életemben! Virsli volt reggelire a teraszon, felejthetetlen ovis teával és az ovi medencéjében lévő homokhoz vizet öntöttek és iszapfürdőt rendeztek nekünk... nagyon jó volt, mit ne mondjak! :D

2013. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. okt. 30. 14:25
 7/12 anonim válasza:
97%
Az én szüleim sem csinálna/adnak semmit gyereknapon. Kiskoromban még elmentünk vidámparkba, cirkuszba, állatkertbe vagy abba a tojásos várba (most nem jut eszembe a neve) de most, hogy kicsit idősebb lettem (13), nem is nagyon izgatja őket ez a dolog, pedig az anyák- vagy apák napját ugyanúgy megtartjuk, úgy értem adok anyámnak virágot meg csokit anyák napján, de akkor a gyereknapot miért nem? Pedig szerintem nem is vagyok annyira idős még ehez.
2013. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Mocsok dolog ez, mert egy gyerek felnő, és neki már nincs gyereknap, egy anya meg egyik évben, és rá 10évre is anya lesz :)
2013. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk az hozzátartozik, hogy egy anya többet is szenvedett azzal, hogy anya legyen, mint egy gyerek :) ( előző voltam )
2013. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem marad gyerek, valaki(k)nek a gyermeke marad. Nagymamám is "felköszönti" anyumat ilyenkor 1 szál virággal csokival, vagy egy közös élménnyel.

17/L

2013. nov. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!