Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » Hány embert kell garantálni...

Hány embert kell garantálni egy rendezvényen ahhoz, hogy egy körhintásnak megérje odajönni?

Figyelt kérdés
Egy egyszerűbb gyerekeknek szóló szerkezetre gondolok most.

2018. jún. 10. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket kibérelni általában fix áras. Ritkán van, hogy a bérbeadó vállalja a kockázatot, hogy 10 ember ül fel rá, vagy 250. Inkább azt mondja hogy 100 ezer plusz áfa (csak mondtam valamit), aztán ha egész nap senki nem ül fel rá, ő akkor is pénzénél van.
2018. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell garantálni semmit, nem is igazán lehetne. Fel kell hívni a körhintást és "árajánlatot" kell kérni.
2018. jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én bárhol láttam ilyen körhintát, ott fizetni kellett a hintásnak, hogy felülhessek.

Az nekem sehogy sem oké, hogy a résztvevő is fizet meg a rendezvény szervezője is. Ha a résztvevő fizet, akkor az a logikus, hogy a hintás fizet a rendezvény vagy a hely fenntartójának helypénzt.

Persze ha a rendezvény nem tud garantálni x embert, akkor a hintás nem megy oda.

Fizethet a rendezvény a hintásnak, de akkor viszont a hintás ne kérjen pénzt attól, aki felül. De ilyen csak akkor van, ha jótékonysági rendezvény van. De az a ritkább.

Kockázat mindenhol van. Nyáron kevés karácsonyfát szoktak eladni, télen meg kevés fagyit.

2018. jún. 11. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy falunapon, majálison, ahova valószinűsíthetően megy ember, nyilván más. Ott úgy van ahogy te gondolod. Miután azt írtad hogy gyerekeknek szóló szerkezet érdekelne, gyanítottam hogy valami privát szülinapi zsúr, rendezvény, ami kapcsán érdekel.


Lehet hogy találgatunk tovább de szerintem elértük azt a pontot amikor fel kellene habosítani a kérdést egy pár konkrétummal, vagy különben nincs értelme tovább beszélgetni róla elméleti síkon.

2018. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem privát a rendezvény, csak még kicsi és kezdetleges. Azért gondoltam a körhintára, mert az látványos. Azért lényeges a gyerek dolog, mert ha valahová kijön egy család, akkor lényeges, hogy hogy érzi magát a gyerek. Gyereknek több mindent vesznek az emberek, mint maguknak. Ha nagyon unatkozik a gyerek, akkor hazamennek. Hosszú távon persze még sok minden jó lenne, de kezdjük az elején.

Már a jövő évi rendezvény miatt érdeklődöm.

Egyenlőre az is jó, ha nem fizet helypénzt a körhintás. A lényeg, hogy legyen ott és oldja meg a saját dolgait maga. Azért is jó a körhinta, mert ahhoz nem nekünk kell embert meg akármit adni.

Kb 500-1000 fős rendezvényről beszélünk.

2018. jún. 11. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ja, hat egy 500- 1000 fős rendezvény az mas. A kerdes alapjan, en is egy sokkal "szűkebb" körű bulira gondoltam. Mondjuk, így is az a legpraktikusabb, ha felhívol egy körhintast es megérdeklődöd, hogy hogyan, milyen feltételekkel vallalja a dolgot.
2018. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a kérdés alapján én is inkább arra gondoltam, hogy valami privát buli, mint amikor behozzák az udvarba az ugrálóvárat...

egyébként egy (kettő) jó ugrálóvár több gyereket vonz, mint a körhinta.

2018. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugráló vár is jó. A lényeg, hogy ne unatkozzon a gyerek és ne menjenek emiatt haza.
2018. jún. 14. 14:53
 9/10 anonim válasza:
Hegyideszka és Íjászat? Fix összegért ingyen kipróbálhatják a gyerekek.
2018. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdéskiíró!


Már közeleg a 2019.-es gyereknap is. Mit sikerült intézned azóta?

2019. máj. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!