Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Húsvét vasárnap mit csináltok?

Húsvét vasárnap mit csináltok?

Figyelt kérdés
Mentek valahova? Vagy a családdal otthon vagytok? Ilyenkor illik menni? Hívni barátokat?
2021. ápr. 4. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én depizek.
2021. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért depizel
2021. ápr. 4. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi barkát díszítünk a kislányommal, ez nálunk vasárnapi hagyomány
2021. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorizok
2021. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Filmeket nézek, eszek... több terv volt, de itt most borzasztó az idő, télikabátban meg annyira nincs kedvem kinn bóklászni az esőben.
2021. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam sehova se menni. Keresztény vagyok, vallásos család vagyunk és tartjuk a hagyományokat is, pont ugyanolyan nagy, sőt bizonyos mértékig, bizonyos kérdésekben még nagyobb ünnep is. Eddig röviden reggel 9-kor keltem, elfogyasztottuk a fehér terítős, feldíszített asztalnál a húsvéti, ünnepi reggelit (sonka, kalács, torma, újhagyma, zöldségek, sütemény stb.), majd a már elrejtett ajándékainkat, amiket egymásnak adtunk megkerestük, majd megnéztem a misét. Utána tevékenykedtünk egy kicsit a konyhában, majd megettük az ünnepi ebédet, utána beszélgettünk és TV-t néztem. Tervben van még nyilván a vacsora, ami szintén ünnepi és húsvéti lesz. Igazából az egész nap az ünneplésről szól. Boldog, áldott, békés, szeretetben gazdag és szent húsvétot mindenkinek! :-)
2021. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hasonlóan töltöm az előzőhöz: délelőtt elmegyek szentmisére, egyébként pedig ünnepi ebéd és pihenés otthon a családdal. Kifejezetten jól esik ilyenkor a hétköznapok pörgéséből kizökkenni, és nyugodtan, családi körben megélni az ünnep lényegét.
2023. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!