Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Férfiak, ti élvezitek a...

Férfiak, ti élvezitek a locsolkodást?

Figyelt kérdés

Nekem csak kínos emlékeim vannak az egészről: elég sokrétű családunk van, mindenki mindenkivel konfliktusban van/volt, és arra emlékszem hogy gyerekként illendőségből ott kellett fél napokat tölteni olyan rokonoknál akik semmit se tudnak rólam, és bármi amit csinálni mertünk tesómmal hogy ne unatkozzunk (TV-t bekapcsolni, vagy keresni valami elfoglaltságot), amiatt el voltunk ítélve



Felnőttként hanyagoltam az egész húsvétot, és egyedül az anyukámat szoktam meglocsolni, de kíváncsi lennék hogy nálatok ez milyen emlékeket ébreszt: Sajnos még nem dolgozom, de ha lenne pár csinos munkatárs lány, akkor őket szívesen meglátogatnám, rokonokat soha többet



2021. ápr. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most 35 vagyok.

16 éves koromig jártam a szomszédokat meglocsolni, 3-4 helyet. Faluban lakok, most is, mint akkor.

Én csak muszájból jártam, nem élveztem semmit rajta, nem érdekelt az a pár száz ft sem, amit adtak, olyan elvárás volt, hogy menjek.

Köztudottan a lányok utálják ezt, és mit is lehet abban élvezni, hogy 86 féle kölnivel összelocsolják őket, a hajukat, amit 3 napi mosás után is érződik a büdös hitvàny olcsó kölni.

2021. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig utáltam. Azt is, amikor nekem kellett mennem, azt is amikor nekem kellett vendégül látnom a locsolókat.
2021. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal voltam és kellett a pénz. Ma már csak a nagyon elvetemült hagyományőrzők locsolkodnak és a 65 felettiek a Zsuzsikát a negyedik szomszédban.
2021. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele, bár tényszerű, hogy vannak akiket nagyon szívesen és vannak, akiket csak udvariasságból locsolok meg.
2021. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 23 éves vagyok szerettem fiatalabb koromban most is jó dolog de nekem már nincs kedvem eljárni mint régebben majdnem mindegy egyes házhoz bemenni ha ismerem ha nem régebben voltam jó volt szép volt ennyi volt.
2021. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!