Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hogy telik a húsvét?

Hogy telik a húsvét?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok tegnap este és ma? Holnapra mik a tervek? Tartjátok a kulturális szokásokat és a hagyományokat? Mekkora ünnep ez számotokra? A vallási hátterét tartjátok? Locsolkodni fogtok (természetesen a közel élő ismerősökre és rokonokra gondolok)? Boldog, békés, áldott, szeretetben gazdag és szent húsvétot kívánok mindenkinek! :-)

2021. ápr. 4. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

A mai nap a családé volt. Reggel vőlegényemmel pihentünk, majd kiöltöztünk és mentünk a szüleimhez ünnepi ebédre. Délután vittem a ma is dolgozó kollégáimnak egy tálca süteményt, utána pedig nagymamámnál gyűlt össze a szűk család. Este sütöttem még egy egyszerű sütit holnapra, most pihenünk.

Holnap délelőtt várom a locsolkodókat, majd délre megyek dolgozni.

Mi mindig megünnepeljük a húsvétot, egyik kedvenc ünnepem. Idén kevesebb helyre megy a párom locsolkodni, a távolabb lakó rokonok sem jöttek haza.

Kellemes húsvétot kívánok! :)

2021. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ma a napot a piacon kezdtük, utána a kislányommal barkát díszítettünk. Délután a nővéremékhez mentünk, ott volt a családi ünneplés.

Holnap a férjem a kisfiammal locsolni megy, mi pedig itthon várjuk a locsolókat a lányommal. Délután pedig anyósomékhoz megyünk.

Kellemes húsvéti ünnepeket!

2021. ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Itthon voltam/vagyok egyedül,szombat reggel bevásároltam (sajnos más is nyitásra ment, így nem sikerült elkerülni a tömeget) főztem, sütöttem, tegnap bicajoztam egyet, tv-ztem. Maximálisan betartom a járványügyi intézkedéseket. Munkatársam ismerőse elvesztette mindkét lábát a betegség okozta vérrögképződés miatti szövetelhalásban, mert nem volt kapacitás ráadni a személyzetnek a kompressziós harisnyát. Ez egy elrettentő példa. Viszont főnököm és csoporttársam családja sikeresen kigyógyultak a fertőzés okozta betegségből.

Szóval inkább vagyok/vagyunk óvatosak.

2021. ápr. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
75%

Nem vagyunk keresztények, úgyhogy a vallási részével nem foglalkozunk.

De ünnepnap és identitásformáló, ezért igyekszem betartani a szokásait.

Tavaly és idén azonban a járvány miatt nem találkoztunk.

2021. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Tegnap összegyűltünk ebédre, ma pedig megyek horgászni.
2021. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
Pihenek zenét hallgatók filmeket sorozatokat nézek mesét nézek házi kedvenceimmel játszok chatelek szóval elvagyok
2021. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint a legtöbb vasárnapi vagy munkaszüneti nap. Otthon fekszem. :)
2021. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És miért nem tartod meg? Nem szereted az ünnepeket, meg a szokásokat? :-(
2021. ápr. 5. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi már régóta nem tartjuk. Egyébként is, nemrég halt meg a nagyapám. :(
2021. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!