Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Nők, lányok! Ti mit szólnátok...

Nők, lányok! Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok egy különösen disznó és tárgyiasító verset küldene húsvéti köszöntés gyanánt?

Figyelt kérdés
1-2 éves együttjárásról van szó, nem házasság, nem élünk együtt.

#Húsvéti locsolóvers
2021. ápr. 5. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ettöl kezdve EX lenne belöle.
2021. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Kifejeznem a nemtetszesem, aztan a tobbi azon mulik, hogy reagal. Ha poenbol kuldte, viccnek fogja fel, akkor nem gaz, de ha megsertodik, hogy mi a bajom ezzel, az mar problemas :D
2021. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Visszaküldenék egy puncifotót!

Fapıņą...

2021. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnék rajta, ahogy az összes alpári húsvéti versen. Ne legyetek már ennyire érzékenyek, hogy ezért szakítanátok, istenem...
2021. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg, igaza van a 4.-nek! Komolyan azért szakítanátok vele, mert küldött egy alpáribb húsvéti verset?? Akkor ezek szerint a locsolást is ellenzitek? Az egész locsolkodás egy hagyomány, aminek a célja részben a mulatás és a jó hangulat.
2021. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
A sok fapunci jól lepontozott...
2021. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudjatok, de ez nem fapunciság kérdése. Igenis van, ill. kellene legyen az a minimális tisztelet a kommunikációban, amit minden körülmenyek között meg kell tartani.

Nyomdafesteket nem tür a stílus, ezért nem akarom idézni,de kb olyanokkal van tele, hogy álló f@szú nyulak hogy d.ugnanak engem seeggbe. A nevem van rímbe szedve ezekkel az elképzelésekkel. Na, nehogymá ez beleférjen a jópofa pikáns sílusba.

2021. ápr. 5. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem belefér.
2021. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Elsö lépésben elmondanám, hogy mi a bajom ezzel a stílussal (nekem sem férne bele egyáltalán, ha valaki ennyire alpári!), ha nem érti meg, mi a gond, akkor igencsak elgondolkodnék azon, miért kell nekem ilyen valakivel lenn.
2021. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Nézd! Itt csak ilyen kicsit "bevállalósabb", "alpáribb", nemiségekre célzó versek vannak: [link]


Vedd lazán, ha ennyi ideje jártok, biztos hogy szeret.

2021. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!