Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Locsolóknak mennyi pénzt adtatok?

Locsolóknak mennyi pénzt adtatok?

Figyelt kérdés
Hozzánk eddig Pesten nem jöttek locsolók, de most vidéken töltöttük az ünnepet és iszonyat mennyiségű kisfiú érkezett lányaimhoz. Főként teljesen ismeretlen roma gyerekek 3-5 fős csoportokban. Mivel tényleg nem ismertük őket, egy pici csoki tojást és 200 forintot adtak a lányok. Ismerős azt mondta, hogy az nagyon kevés, minimum az 500 Forint illik ilyenkor. (Annyit a közvetlen szomszéd gyerekeknek adtunk, ami szerinte szintén kevés). A csoki tojás eléggé felesleges volt. Ebéd után sétálva a környéken jópárat megtaláltunk eldobálva, némelyiket széttaposva.
2021. ápr. 5. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Semennyit. Nehogy már befújjon azzal a $z@rral és még fizessek is neki...
2021. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem adok, nem is fogadom őket.
2021. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
ha hagyománytisztelők vagytok, akkor tojást adtok. a cigányok már jó pár éve bevételi forrásnak látják a locsolkodást, ezért csengetnek be mindenhova. anyám tanár, nálunk sok éve be kellett vezetni hogy nem engedünk be akárkit, mert boldog-boldogtalan nálunk verte az ajtót, elsős kisgyerekektől családapákig.
2021. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Mondjuk csak a szomszéd gyerekek locsolkodtak, Kinder-tojást kaptak.
2021. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
200ft bőven elég,mondjuk én be sem engedtem volna vadidegen gyerekeket-felnőtteket.
2021. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de így is azt vallom, hogy nem kell sok... Ne lássunk már ebbe is bevételi forrást, másrészt eléggé gáz, ha valaki ebből szeretne pénzt keresni. Nem mondom kik szoktak roncskocsival menni, becsöngetni boldoghoz, boldogtalanhoz, hogy aztán egy bukszányi 20.000-est kérjenek, de nincs róluk senkinek jó véleménye. Szóval szerint max. 1000.
2021. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Semennyit. Nem tartjuk a Húsvétot.
2021. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit. Miért kéne ellenszolgáltatást nyújtani pár csepp vízért vagy bűzös löttyért?


Nem csak a cigányok csinálnak belőle bevételi forrást. Hozzánk a rokonok jöttek a kicsi gyerekekkel meg kis kosárkákkal, aztán kérték bele a papírpénzt. Minimum egy 5000-est, de 10 000 alatt szűkmarkú voltál, akit elhordtak mindennek a következő állomáson. Azóta nem engedünk be senkit.

2021. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nekünk is volt olyan rokonunk, aki hozta a kisfiát, aki még meg sem tudta fogni a kölnisüveget. Szerintem a gyerkőcökön kívül ez azoknak és azok családjának jó, akik alkeszek. Aznap legalább máshol és másét isszák. Ez az ünnep már rég nem a hagyományról, hanem az üzletről szól.
2021. ápr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose adtam pénzt. Kicsi korunkban tojást adtunk mindenkinek, tinikorban meg amikor vödörrel meg szódásszifonnal jöttek akkor kupica pálinkát adtak a szüleink. Megyeszékhely, alig 10 éve.
2021. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!