Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Fiatal lányok és hölgyek! Ti...

Fiatal lányok és hölgyek! Ti szeretitek a locsolkodást? Mivel szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Holnap húsvéthétfő, jön a locsolkodás. Ti szeretitek?


Melyiket szeretitek jobban? Ha vízzel öntöznek le, vagy ha kölnivel locsolnak meg? Szoktatok valamit adni érte (csoki, színes vagy hímes tojás, valamilyen egyéb húsvéti étel/ital, esetleg egy kis zsebpénz stb.)? Ha igen, mit?


Írjátok le azt is, hogy hány évesek vagytok!


Ha szeretik, akkor a lányoknak és hölgyeknek előre is sok locsolót! Áldott, békés, boldog, szép húsvéti ünnepeket mindenkinek!



2022. ápr. 17. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Bár már nem vagyok fiatal, de sosem szerettem. Amióta elköltöztem a szüleimtől, azóta a páromon kívül senkinek sem engedtem, hogy meglocsoljon.

39N

2022. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
85%
Én nem annyira szeretem mert sok férfi büdös kolnit fúj rám miközben valami trágár verset mond, én meg adják csokit vagy tojást egy nagy mosoly kíséretében. Nyilván hagyomány amit követünk és sokan szeretik, de ez az ÉN VÉLEMÉNYEM.
2022. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
75%
A korom lehagytam elnézést 17L
2022. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Szintén 39 vagyok, én már tizenévesként is elmenekültem otthonról húsvét hétfőn, nehogy valaki meglocsoljon.
2022. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem, nem is engedem senkinek, hogy meglocsoljon. Gyerekként különösen sz.r volt, hogy bátyám kapott egy csomó csokit meg pénzt ilyenkor, én meg üljek otthon és várjam, hogy bebüdösítsenek... Nagyon szexista hagyománynak tartom ezt.
2022. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Szegény nagypapám annó a szemembe locsolta a kölnit... az volt a legalja XD
2022. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Én magát hagyományt szeretem, de nem a versmondós-parfümös fajtát, hanem a váratlan, vizeset:D, persze nem úgy, hogy csurom víz legyek, inkább kisebb fröcskölés szintjén; a lényeg a meglepetés benne, meg az, hogy ne kelljen pl. átöltözni, hajat szárítani utána. Ez nyilván családon belül működik "jól", és a stílus nem mindegy.
2022. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utalom. Gyűlölöm ha piszkaljak a hajam amugy is, főleg hogy tegnap mostam hajat, remélem nem jön senki locsolni. Ettől függetlenül az ünnepet szeretem és tartjuk
2022. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Én gyerekként is szerettem és most is.

Kiskoromban többen is meglocsoltak, osztálytársak is, (kaptam kölnis és vizes locsolást is) és csokitojást adtam cserébe.


Így felnőttként is szerettem volna, ha többen meglocsolnak, de már csak a szűk család tette ezt meg, természetesen kaptak csokitojást mind. Lehet én vagyok rosszul bekötve, de imádtam, mikor a párom már az ágyban nyakonöntött vízzel, ezzel ébresztve. 😃 A büdös kölnik sem zavartak régen, mert este hajat mostam és kész. Nekem maga a hangulata bejön és kész.


24N

2022. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Mindig is gyűlöltem a locsolkodást, mert arról szólt az egész, hogy leöntenek hideg vízzel vagy büdös kölnivel, aztán cserébe én adok pénzt vagy csokit. Rám nézve semmi jó nem volt benne.

Úgy ötödik osztálytól kezdve kikopott a környezetemben ez a dolog (aki pedig a suliban odajött, annak mondtam, hogy nem szeretnék locsolkodni), most pedig külföldön élek, ahol nem szokás.

25/N

2022. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!