Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Amikor egy fiúnak férfinek...

Amikor egy fiúnak férfinek visszautasítja a locsolkodását a lány, nő, akit meg akar locsolni az nem nagyon rossz érzés a férfinak?

Figyelt kérdés

Akkor inkább mondja előre pár nappal héttel és nem is próbálom.


Én pl. évek óta nem locsoltam senkit anyukámon kívül pont ezért.

És most épp volt egy lány, akinek meg jól esett volna. De nem vittem a locsolómat (kölnit). Ciki volt így. De ez azért van, mert a többi nő nem szereti. Régen meg pont elvárták, hogy ne 'száradjanak' el mondták a nők.



2022. ápr. 18. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Régen se vártuk el, sőt, el kellett viselni. Én legalábbis utáltam, meg anya is.
2022. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem nem lenne rossz érzés, nem szomorkodnék miatta. Csak magamban gondolnám, hogy ennek meg mi baja.
2022. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Nekem, fiúként eléggé megalázó lenne, ha elutasítanák. Én udvariasságból csinálom az olyan lányoknak, akiket kedvelek és nem a pénz miatt, egy puszinak jobban örülnék. Nem is undorító kölnit használok, hanem finom illatú, női parfümöt.
2022. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!