Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Milyen az idei húsvét? Mit...

Milyen az idei húsvét? Mit terveztek holnapra?

Figyelt kérdés
Áldott, békés, boldog húsvéti ünnepeket mindenkinek!

2023. ápr. 10. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Kösz! Az időjárás lehetne jobb. Egyébként minden olyan mint máskor, annyi különbséggel, hogy most a vidéki rokonok, unokatestvérek is ráérnek. Aminek örülök mert csak 4-5 alkalommal tudunk egy évben összejönni így mindannyian.

Mit tervezünk mára?

Ahogy mindenki felkelt letudjuk a locsolkodást. Aztán kajálni kellene, amit én már kihagyok, de a gyerkőcök pusztítanak rendesen. :)


Azután tudom , hogy visszataszító, alantas szokás, de itt mindenki horgászőrült úgyhogy a közeli élménytavat fogjuk megostromolni teljes létszámmal. Szóval időjárás ide oda délutánig peca. Aztán meg ami ilyenkor lenni szokott üvegbontogatás , egyéb szórakoztató tevékenységekkel összekapcsolva. Persze a gyerekekre ilyenkor még különlegesebb tekintettel vagyunk. Jól szoktak sikerülni ezek a családi összejövetelek. :)


Neked is minden jót. Ja és másoknak is.

2023. ápr. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Letudjuk a kötelező rokonlátogatást, eszünk, délután pihenés, este készülődés a másnapi munkára.
2023. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Voltak rokonok kb ennyi történt.
2023. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Locsolkodtuni ma meg együtt töltöttük a napot. Ma f1 22-vel fogok még játszani Laptopon, és elkezdek készülni a sulira. Hála Istennek nekem még szerdán se kell menni iskolába, csak csütörtökön.
2023. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Örültem, hogy ma már sokkal tavasziasabb idő volt, mint az elmúlt napokban. De én nagyon fáradtnak éreztem magam ma, alig volt kedvem valamihez:/ Azért kicsit kertészkedtünk, kint voltunk az udvaron.
2023. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem terveztem, hogy a lakókörnyezetemből Valaki váratlanul betoppan. Egy fiatal apuka, megint kisgyerekestül...


Nem voltam otthon és zokon vettem a húsvéti tálat. (Semmilyen érintkezés nincs egy fiatal családdal és nem túl kellemes így, hogy nem beszélünk!)


Egy kicsit érzelmi zsarolás színezete van a dolognak. Keveset beszélnek, ridegek-hidegek, parancsolgatós család amúgy. Anyós főleg.


Idősebb rokonom béketűrően nézett maga elé. Nem szeretném, ha a fiatalasszony majd megint féltékenységi jelenetet rendezne később váratlanul. Az nekem is rosszulesik.


Ez nekem így ilyen formában nem tudott kapcsolódni a keresztény ünnepkörhöz...

2023. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6. ezt biztos ide szántad?

"Nem voltam otthon és zokon vettem a húsvéti tálat."

Hogy lehet zokon venni egy meg nem kapott Húsvéti tálat?:) Vagy a küszöbön találtál egyet?

Érthetetlen az egész. Lefordítod?

2023. ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!