Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » A mai lánnyok már miért nem...

A mai lánnyok már miért nem várják a locsolokat?

Figyelt kérdés
Valamint miért megy azután a vinyogás hogy a mai fiúk nem mennek? Tisztelet a kivétel

2023. ápr. 10. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem várja, az nem vinnyog, ha nem mennek.
2023. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg vannak akik nem várják aztán amikor találkozunk elkezdi hogy ezek a mai fiúk...
2023. ápr. 10. 09:00
 3/13 NTBS ***** válasza:
55%
Kiveszőben lévő hagyomány. Sajnos.
2023. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Már nem törékeny virágszálnak érzik magukat, hanem erős, független embereknek, akiknek ugyanúgy helyt kell állni mind a tanulmanyok terén, mind a munkaerőpiacon. Egy húsvéti váll- és nyakmasszázsnak szerintem jobban örülnének. Sokan órákat görnyednek a jegyzeteik felett vagy a munkahelyen.

Az utólagos vinnyogással nem találkoztam.

2023. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Csakis a legközelebbi rokonokhoz. Mama, nagymama, unokatestvér, nagynéni, keresztanya stb. Akivel persze tartjuk is a kapcsolatot. Ez kb nálunk 4 családot jelent. Délután kettőre otthon is vagyunk.
2023. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

- A hideg kútvízzel, vödörből való leöntés - kellemetlen.

- A parfümök sokasága és sokfélesége kegyetlen "bűzt" áraszt. Ezért már nem is a ruhájukra, hanem a hajukra, vagy a tenyerükbe kérik, bedörzsölik vele az arcukat és ha elmegy a locsolófiú, kezet és arcot mosnak, a hajukat pedig este megmossák.

2023. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekként is utáltam a locsolkodást, már oviban is mindig fintorogtam, amikor jöttek mások a büdös kölnijükkel vagy a hideg vizükkel.

Amolyan ötödikes koromban úgy voltam vele, hogy engem többet senki se locsoljon meg, és azóta mindig elkerültem. A rokonaim és férfi barátaim azonnal vették a lapot, többet nem is próbálkoztak, másokat (más osztályból bepróbálkozó félismerőst, szomszédot), pedig finoman elküldtem, hogy bocsánat, de engem ez a dolog nagyon taszít.

Most már egy olyan országban élek, ahol szerencsére nincs ennek hagyománya.

(Még én se találkoztam olyannal, aki utólag sérelmezte volna, hogy nem locsolják meg, holott eleve elutasító volt a dologgal szemben.)

24/N

2023. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Utáltam a Húsvétot mindig is. Szerencsére a szüleim a locsolkkodás napján mindig közös családi kirándulást szerveztek így nem kellett résztvennem ebben a népszokásban. Csinálja az aki akarja de engem hagyjanak ki ebből.
2023. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellemes egész nap egy " felhővel " az ember fején lenni, mellé még fizetni is érte.
2023. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem akkor lett elegem belőle, amikor elkezdtek a fiúk pénzt várni érte. Pénzt! Azért, hogy egész délelőtt semmit ne tudjak csinálni, csak üljek ugrásra készen, hogy mikor jön valaki a 74.féle büdös pacsulival. Amíg örültek a csokitojásnak is, addig elviseltem, bár nem szívesen. De hogy fizetni nem fogok érte, az fix.
2023. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!