Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » 16 éves vagyok és már nem...

16 éves vagyok és már nem szeretnék verset mondani, de a szüleimnek ez nem tetszik . Hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves kisöcsém ... Húsvétkor ugye az egész család megy a távoli rokonokhoz öntözködni. Régebben jártam szavalóversenyekre,elég jól is ment,ezért a minden évben várták hogy milyen verset mondok majd a locsolkodáshoz. Manapság már nem járok szavalóversenyekre,nem szeretek verset mondanide ilyenkor muszaj.De már kellemetlen,mikor elmondja a 6 éves öcsike és aztán meg én is ... Persze láttam már neten rövid poénos mondókákat is,de ezeket a család előtt nemhiszem hogy lehetne :D valami ötlet ?

2015. márc. 30. 17:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha nem olyan durva poén miért ne lehetne? :D Legalább röhögtök egyet
2015. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem járok locsolni, baromság. A lányok meg nem is örülnek neki, moshatják meg a hajukat.
2015. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha haverokkal megyunk lányolkhoz az más .. De ha családdal rokonokhoz .. Most a 70 eves mamának mint poénkodjak ? :D
2015. márc. 30. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Tavasz van, Tavasz van!

mosolyog az ég is

adjatok egy ezrest

oszt mosolygok majd én is!!


Ezt elmondod, legalább pojénos is meg nem is durva. Család előtt használható. Aztán haveroknál meg én is mondok durvábbat is :) (én is 16 vagyok)

2015. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felajánlottam a szülőknek,hogy megfelelelne-e ez,de nem tetszik nekik az ötlet,mivel a húsvét ugye nem a pénzről szól :D
2015. ápr. 3. 08:29
 6/7 anonim ***** válasza:

huh,,a neked sincs egyszerü dolgod ;) És ez?

Ződ erdőbe' vó'tam

Hozz egy sört oszt jó'van!

2015. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nincs :D

Az ezres sem tetszett nekik,úgyhogy nemhiszem hogy a sör jó lenne :D

Neten sem találok semmi olyat amit én is felvállalnék és a szüleimnek is tetszene és a nagyszülők előtt is ellehetne mondani :/ ...

2015. ápr. 3. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!