Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hány éves korig illik menni...

Hány éves korig illik menni locsolni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Halalodig.
2018. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

gyerekként az összes közelben élő rokonhoz mentünk. felnőttként már csak a közeli rokonokhoz. anya mama dédmama testvér/sógornő keresztanya keresztlány, plusz ha valakivel nagyon jóban vagyok. ja meg első sorban locsolom az asszonyt szódával:)

30f

2018. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
15 éves korom után már nem mentem, szégyelltem az egészet
2018. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Nincs korhoz kötve,hozzám idősek is szoktak jönni.(persze nem idegenek)
2018. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Én örülnék ha egyáltalán nem lenne ez a szokás.Nőként utálom,főzzél,süssél takaríts,és még reggelről azt mondom oké,de mikor totál részegek beállítanak,te meg mosolyogj,és öntik rád a büdös kölnit...hát kösz nem.3éve egyáltalán nem engedek be senkit,hagy nyomja a csengőt,úgy sincs benne elem. Semmi értelme ennek a hülyeségnek.
2018. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
64%
Férfi vagyok, előző válaszolóval értek egyet.
2018. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

#5: Korábban sem volt kötelező beengedni, persze van, akinek nehéz szembemenni az elvárásokkal, szokásokkal.

Én kis koromban locsolni akartam (lány vagyok, bár sosem éreztem magam annak), később elégedett voltam azzal,hogy engem nem locsolnak. Egyetlen alkalommal verbálisan megfenyegettem azt az egy, szerencsére elég szolid fiúcskát, aki meg akart locsolni és kész. Onnantól soha többé nem locsolt meg senki. Nekem se volt poén hajat mosni, de életem elején az egész húsvéti izé még poénos volt. Nem sokáig.


Ami a kérdést illeti, inkább gyerekek mennek locsolni, kivéve jó ismerősöknél, rokonoknál (de akiket én láttam, azok is inkább csak mint apa jöttek, a fő locsoló kisfiukkal együtt).

2018. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs korhoz kötve, de most már leginkább csak családod belül szokás a locsolkodás, esetleg jó barátok között.
2018. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Én fiúként is rühelltem mindig az egészet, random emberekhez beállítani azért, hogy összefröcsköld valami büdös izével... Hát nem tudom.


Én még családon belül sem látom értelmét, úgyis mindenkit csak bosszant, hogy büdös lesz ezektől a szemét kölniktől, a vízzel locsolás meg még kellemetlenebb lenne.

2018. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alain Delon ***** válasza:
100%
Az elsőnek van igaza, attól függetlenül, hogy én nem vagyok húsvétünneplő, de ez egy gesztus a másik ember felé.
2018. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!