Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lehet kedden locsolni ilyen...

Lehet kedden locsolni ilyen indokkal?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy nem tudott hétfőn jönni, mert nem ért volna ide. Normális, hogy kedden akar meglocsolni vagy le kellene róla mondania? Mit mondjak neki? Ráadásul már másodjára történik, hogy nem tudja beosztani az idejét, de elsőre elfogadtam, azt gondoltam csak véletlen, hát jó, jöjjön kedden.

2018. ápr. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Rúgd seggbe azt a görényt - hát egy ilyen komoly dolgot képes elviccelni? Felháborító!
2018. ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha egyébként is szeretnél vele találkozni, akkor menjen.

De ha nem akarsz, akkor nem kell erőltetni.

2018. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Franc tudja, de ha már másodszor van ez, azért az erdekes. Ha ennyire nem tudja beosztani az idejét, talan nem kellene "erőltetni".
2018. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az is lehet, hogy mire hozzád is eljutott volna, mar nem volt "szalonképes" állapotban...
2018. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kukorika válasza:
Azt sem árt végiggondolni, hogy nem-e csak szórakozik veled, nem e direkt szivatás és magában röhög rajtad, milyen balek vagy... (esetleg fel is veszi rejtett kamerával) ezt a lehetőséget legelőbb ki kell zárni valahogy... ha megvolt, akkor azt célszerű végiggondolni, hogy milyen kapcsolatban vagy vele, ha konkrétan a barátod és szeretitek egymást, csak egyszerűen ilyen link időzavaros és mindig is ilyen volt, akkor szerintem, ha szereted, és amúgy kedves srác, akkor el lehet nézni, mégiscsak egy keresztény ünnepről beszélünk ugyebár... De azután kompromisszumot kötni, ultimátumot és határidőt adni neki, hogy eddig és eddig le KELL szokjon erről, ami ráadásul ugyebár elsősorban SAJÁT ÉRDEKE magával szúr ki ha így él, (nem él el semmit, nem lesz szalonképes stb és ebben, amit csak tudsz, segíteni támogatni őt), különben kalap kabát.. én legalábbis ezt csinálnám...
2018. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!