Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Húsvétra barátomnak ajándék?

Nemtudommilegyenez kérdése:

Húsvétra barátomnak ajándék?

Figyelt kérdés
Nem tudom igazából kicsit fölöslegesnek tartom. Mármint ezt inkább ilyen mama-unoka viszonyban szokás vagy nem is tudom🤔 viszont barátom nyílván eljön husvetkor locsolkodnj es gondolom ha mar veszi a faradtsagot illik adni valamit meg szeretnék is és fogok is mindenképp. Gondolkoztam nyuszi plusson (egyszer mar beszeltuk hogy kellene neki egy nyuszi ami engem szimbolizalna mivel nekem is van egy macim amit tőle kaptam. És ugye ő nyuszimnak szokott hivni. Én meg macinak) szoval nyuszi de nem tudom ez a plüss dolog nem túl nyálas/csajos?😅 Meg vennek hozza csokitojast a hagyomany kedveert. Illetve nyilvan anyukamnak is illene valamit adni😅 szerintetek?
2019. márc. 7. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Fesd ki a tojasait, szajjal. Annak orulni fog! 😆
2019. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én vettem karácsonyi vásárban barátomnak egy mini horgolt pandát, imádja az a kabalája. Ebből kiindulva szerintem vmi extrább nyuszinak a barátod is örülne. Pl varhatnád te kézzel :) A csokinak meg mindenki örül általában :)
2019. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Így, hogy beszéltétek és szeretne nyuszit nem nyálas.

Mellé esetleg egy kindertojás, nem kell túlzásokba esni :)


Anyukád biztos vásárol tojást, számítva a rokon és szomszéd gyerekekre, azt ő majd elintézi magának.

2019. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Adj neki csokinyuszit :D
2019. márc. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Plüss nyuszi (vagy élő is lehet) hímes tojás,meg pénz. Na meg ezek persze húsvéti szatyorba legyenek.


Ennyi elég.

Anyukádnak sztm nem kell adni semmit.

2019. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!