Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lesz valamilyen hely nyuszikat...

Lesz valamilyen hely nyuszikat nézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éves unokaöcsémmel szeretnék elmenni nyuszikat nézni, esetleg simogatni. (Nem, nem ront neki a nyulaknak, okos és jól nevelt, de ha mégis túlzásba akarna esni, nem engedném!) Én még csak tanulok, diákmunkán vagyok így sajnos nem engedi a pénztárcám az állatkertet, pedig sajnos csak ezt találtam. Pár évvel ezelőtt volt ilyen a Westendben, nem találtam hogy idén is lesz-e, valakinek infó erről? (Vagy akár az Árkádban/ Duna plázában vagy hasonló ilyen nagyobb plázákban?) Gondoltam még a Margit szigetre de ott csak 1-2 nyuszi van, vagy ilyenkor vannak többen is? Bárkinek bármilyen tipp, ami Budapesten van? (Szigorúan csak Budapesten, nővérem nem enged el még hosszabb útra minket kettesben. Ne ajánljátok kérlek hogy jöjjön ő is, mióta megvan a baba csak egyszer voltak "randizni" sógorommal, én pedig imádom az Öcsit, úgyhogy most kellemesen meglesznek nélkülünk pár órára. :) )

2019. ápr. 14. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket találtam:

Gozsdu udvar, ingyenes nyuszisimogató

[link]

Várkert bazár: állatsimogató (ez nem derül ki h milyen állat)

[link]

Bikás park: ingyenes, nyuszi- és báránysimogató

[link]

2019. ápr. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Noé állatotthon

[link]

2019. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Érdemes fáradozni, szépen megköszönik...
2019. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Árkádban szokott lenni minden évben. Mostanában nem voltam, szóval nem láttam, hogy most is van-e. De gondolom, fent van az oldalukon.
2019. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2%
Nálunk a hentesnél is szokott lenni, igaz már megnyúzva.
2019. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Állatkeretek, vadasparkok, de a legközelebbi kisállatkereskedésekbe is benézhettek... :)
2019. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen a válaszokat. Nem értem miért kell megsértődni azért mert nem később írtam, nem mindenki 0-24 gyakorizik :/
2019. ápr. 15. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!