Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Húsvét

A kérdés

Lesz valamilyen hely nyuszikat nézni?

Sziasztok! Egy éves unokaöcsémmel szeretnék elmenni nyuszikat nézni, esetleg simogatni. (Nem, nem ront neki a nyulaknak, okos és jól nevelt, de ha mégis túlzásba akarna esni, nem engedném!) Én még csak tanulok, diákmunkán vagyok így sajnos nem engedi a pénztárcám az állatkertet, pedig sajnos csak ezt találtam. Pár évvel ezelőtt volt ilyen a Westendben, nem találtam hogy idén is lesz-e, valakinek infó erről? (Vagy akár az Árkádban/ Duna plázában vagy hasonló ilyen nagyobb plázákban?) Gondoltam még a Margit szigetre de ott csak 1-2 nyuszi van, vagy ilyenkor vannak többen is? Bárkinek bármilyen tipp, ami Budapesten van? (Szigorúan csak Budapesten, nővérem nem enged el még hosszabb útra minket kettesben. Ne ajánljátok kérlek hogy jöjjön ő is, mióta megvan a baba csak egyszer voltak "randizni" sógorommal, én pedig imádom az Öcsit, úgyhogy most kellemesen meglesznek nélkülünk pár órára. :) )

Keress kérdéseket hasonló témákban: húsvét, nyúl, simogató

ápr. 14. 22:21  Privát üzenet  

A válaszok

Ezeket találtam:

Gozsdu udvar, ingyenes nyuszisimogató

[link]

Várkert bazár: állatsimogató (ez nem derül ki h milyen állat)

[link]

Bikás park: ingyenes, nyuszi- és báránysimogató

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 15. 03:02 Privát üzenet

Noé állatotthon

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 15. 08:46 Privát üzenet
Érdemes fáradozni, szépen megköszönik...

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 15. 09:14 Privát üzenet
Árkádban szokott lenni minden évben. Mostanában nem voltam, szóval nem láttam, hogy most is van-e. De gondolom, fent van az oldalukon.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 15. 09:43 Privát üzenet
Nálunk a hentesnél is szokott lenni, igaz már megnyúzva.

A válasz 14%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 15. 10:05 Privát üzenet
Állatkeretek, vadasparkok, de a legközelebbi kisállatkereskedésekbe is benézhettek... :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 15. 11:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm szépen a válaszokat. Nem értem miért kell megsértődni azért mert nem később írtam, nem mindenki 0-24 gyakorizik :/

# 7/7Időpont ápr. 15. 15:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezhet olyan hely a Földön vagy olyan kiépített helyiség, ahol nagyobb a gravitációs vonzás, esetleg valamilyen szinten tudják szabályozni? Gondolok arra, hogy 2x jobban húzna...
Vasárnap délután van valamilyen típusú hely nyitva, ahova be lehet ülni beszélgetni, találkozni valakivel?
Név ötleteket szeretnék kérni egy hamarossan nyilló kocsmának ami igazából inkább egy fiatalos hangulatú hely lessz! Én valamilyen Pub-ra gondoltam de várom az ötleteket?
Létezik-e valamilyen utazási kedvezmény az ideiglenes tartózkodási hely és az állandó lakhely között?
Hogy hívják azt a fajta táblát, amire általában valamilyen vicces szituáció van festve, az arcoknak ki van vágva a hely, ahova be lehet állni és fotózkodni?
Kangoo cipő vásárláson gondolkodom, mert nyárra 2 hónapra bezár a hely ahová kangoozni járok, de nem szeretném abbahagyni. Van valakinek saját cipője? Valamilyen tanács számomra?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Húsvét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!