Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mivel város széle fele lakok...

Mivel város széle fele lakok és muszáj kocsival jönni, ezért általában ugye a rokonok vagy szüleim ismerősei jönnek locsolni akik nagy része felnőtt esetleg a gyerekűk?

Figyelt kérdés
Még idáig egy osztálytársam sem jött hogy meglocsoljon. Idén Konfirmált és egy fiúval onnan jó ideje chatelünk. Megkérdezte jöhet-e locsolni mondtam persze.Most mit tegyel? Nagyon nem tudom mit kéne majd mondanom mivel a többi vendéggel mindíg mamám beszél, és hogy a többi vendéggel szoktunk puszilózni, de hogy... vele nem tudom. Pláne hogy 3 óráig anyuk is ott lesz

2019. ápr. 22. 07:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is csak oda megyek locsolkodni, amit kerékpárral, gyalog, vagy max 40 perc tömegközivel meg lehet közelíteni. A többieknek max üzit küldök.

Bunkóság-vagy-sem. Nem fogok 3-4 órát utazni 5 perces beszélgetések miatt. Ha vendégségben szívesen látnál és egy délutánt is velem töltenél, hívj meg, viszek sütit, meg házi szörpöt, kis ajándékot, te meg előveszed a társasjátékaidat és csinálsz néhány szendvicset, teát. Aztán 4-5 órát együtt töltünk, dumálunk, jól érezzük magunkat.

2019. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!